UAB Puodo opera
12 O'Clock Box – pirmoji tvari pietų prenumerata
2021

Kur galima rasti sprendimą: http://12oclockbox.com/

Kodėl ir kaip?

12 O’Clock Box – pirmoji tvari pietų prenumerata. Tai kiekvieną vakarą pristatomas ateinančios dienos pietų patiekalas. Viskas, ką reikės padaryti – išalkus jį pasišildyti. O po pietų – jokių atliekų, nes patiekalas atkeliaus daugkartinėje pakuotėje, kuri sukeičiama kito pristatymo metu. Užsisakęs mūsų prenumeratą žmogus gali pamiršti pietų ruošą - kokybiškų produktų atrinkimą, gaminimą arba pačių patiekalų rinkimasi ir užsakymą. Tuo pasirūpinta 5 kartus per savaitę

Kuo išskirtinis?

Tai vienintelė rinkoje esanti tvari pietų prenumerata. Ir tai ne tik pakuotė. Mes dirbame tiesiogiai su ūkininkais, kad į dėžutes patektų maistas užaugintas darnoje su gamta. Ši paslauga buvo sukurta BŪTENT biurams. Dėžutės dizainas, pristatymo laikas, laikymas ir šildymas yra pritaikytas būtent biurų darbuotojams, kurių vien Vilniuje yra šimtai tūkstančių. Mes sugalvojome kaip išskeilinti produktą, gamindami vienintelį KOKYBIŠKĄ maistą, skirtą šildyti kitą dieną ir outsorsindami gamybą ir vežimą galėsime aptarnauti milijonus žmonių kiekvieną mielą dieną. Tai gali tapti apsoliuti maitinimo revoliucija. Ir tai - tvari revoliucija.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.