VšĮ Dokumedija
www.nara.lt
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://nara.lt/

Kodėl ir kaip?

NARA komandą sudaro žurnalistų ir medijų profesionalų kolektyvas, kuriantis turinį skirtingomis medijomis. Kartu su grafikos bei internetinio puslapio kūrimo profesionalais sukūrėme ir ištobulinome internetinę platformą ww.nara.lt, kuri ne tik tapo saugia erdve kalbėti bei kviesti dialogui skirtingų socialinių bei visuomenės grupių atstovus, bet ir yra funkcionali bei patogi talpinti skirtingas medijas.

Kuo išskirtinis?

1. Inovatyvus puslapio dizainas. Nara.lt pasižymi lengvumu ir švara, sumažinome talpinamos reklamos blokelių kiekį iki mažiausio įmanomo (1-2 reklamų turinio vienete), todėl vartotojas nėra blaškomas papildoma informacija, ieškoma publikacija randama lengvai, dizainas neklaidina, yra draugiškas ir patogus vartotojui. 2. Puslapis pritaikytas publikuoti visus medijų formatus (tekstus, tinklalaides, įgarsintus tekstus (akliesiems ir pirmenybę teikiantiems garsui), fotoistorijas, video pasakojimus, multimedijas). 3. Svarbu paminėti ir tai, kad NARA komanda laikosi aukščiausių, tarptautinių žurnalistinės etikos standartų - mūsų turinio vienetai neperkami, juose nėra paslėptos reklamos, kadangi mūsų veiklą finansuoja tik auditorija bei paramos fondai, įtakos mūsų kuriamam turiniui nedaro jokie verslo/visuomenės grupių atstovai. 4. Publikuojama medžiaga pasiekia auditoriją tik perėjusi kruopštų redagavimo, paruošimo procesą. 5. Svarbu paminėti ir tai, kad vienas iš NARA prioritetų - sukurti erdvę, kurioje galėtų pasisakyti ir mažiau visuomenei ar žiniasklaidai žinomi savo sričių profesionalai/ekspertai. 6. Tai vienintelis portalas Lietuvoje, publikuojantis lėtos žurnalistikos metodu sukurtus turinio vienetus. Per savaitę publikuojami tik 3-4 turinio vienetai, tačiau kiekvienam jų skiriamas ypatingas dėmesys, publikacijos kartais siekia ir 20-25 tūkst. spaudos ženklų, yra itin išsamios ir apžvelgiančios skirtingus nagrinėjamos problemos aspektus. Kiekviena publikuojama medžiaga yra verta auditorijos dėmesio ir laiko, nes yra paruošta atsakingai, skiriant daug dėmesio ne tik kalbai, bet ir vizualinei raiškai, garsui. 7. Vienas didžiausių NARA išskirtinumų - auditorijos įsitraukimas, bendruomenės kūrimas. Mūsų puslapyje nėra anoniminių komentarų, tačiau nuolat bendraujame su savo auditorija (turime NARA patreon platformą), rengiame diskusijas, apklausas, kviečiame diskutuoti ir reikšti nuomonę. Kartais patys skaitytojai tampa autoriais, siūlo temas naujoms publikacijoms, pašnekovus, dalinasi įžvalgomis. 8. Daug dirbame su socialinėmis problemomis, etinių, religinių, socialinių ir kt. Mažumų klausimu - bendradarbiaujame su Lietuvos žmogaus teisių centru, Artscape, Freedom house, diversity development group ir daugybe kitų organizacijų. Šios partnerystės padeda geriau suprasti esamas problemas, vyraujančius stereotipus bei kokios informacijos visuomenei trūksta.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.