Simonas Žilinskas - Inta ir Rugilė Skvarnavičiūtė (Kurk Lietuvai - EIMIN)
Viešojo sektoriaus IT sistemų kūrimo gidas
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://gidas.super.site/

Kodėl ir kaip?

Sukūrėme IT viešųjų pirkimų įrankių dėžutę ir gidą internetinio puslapio formatu. Mūsų sprendimas sparčiai palydi valstybės tarnautoją per privalomąsias procedūras ir pateikia tikslingus metodologinius patarimus sistemos inicijavimo, pirkimo, kūrimo, palaikymo ir net likvidavimo etapuose. Tad gidas ne tik padeda greičiau “praeiti pro formalumus”, tačiau ir paskatina naudoti gerąsias IT sistemų kūrimo metodologijas, kurias surinkome iš IT sektoriuje pirmaujančių Lietuvos ir užsienio viešojo sektoriaus institucijų.

Kuo išskirtinis?

Mūsų įrankių dėžutės patrauklumas slypi jos paprastume. Gidas komplikuotą metodologinę informaciją pateikia prieinamai, o metodologijų praturtinimas praktiniais pavyzdžiais ir video paaiškinimais prisideda prie puslapio naudingumo jo naudotojams. Kurdami įrankių dėžutę taip pat atsižvelgėme į “specialiąsias” situacijas, kuriose valstybės tarnautojai gali pasimesti. Pavyzdžiui pasidaliname patarimais kaip elgtis jei sistemą būtina sukurti labai greitai - situacija su kuria viešasis sektorius susidūrė pandemijos pradžioje ir ne visada žinojo kokią IT pirkimų strategiją pasirinkti.


Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=PsQthSltOCc&t=110s

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.