Verslo link
Verslolink
2017

Kur galima rasti sprendimą: http://verslolink.lt/

Kodėl ir kaip?

Valstybės ar savivaldybės valdymo institucijos kasdien skelbia viešuosius konkursus (pirkimus) prekėms, paslaugoms ar darbams įsigyti. Tai naujos verslo galimybės, nes konkursuose gali dalyvauti visi fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie atitinka kvalifikacijos reikalavimus. „Verslolink“ tinklapyje visi norintys dalyvauti ar jau dalyvaujantys konkursuose, gali ieškoti paskelbtų pirkimų ir paprastai užsiprenumeruoti skelbimus elektroniniu paštu. Prenumeruoti galima pagal verslo sritį. Elektroniniai laiškai siunčiami darbo dienomis 16 val.

Kuo išskirtinis?

Atvira ir greita pirkimų paieška. Filtravimas pagal Lietuvos regionus. Mažas verslas gali stebėti tik jo regione skelbiamus pirkimus. Aiški ir paprasta skelbimų prenumerata, kuri nereikalauja registracijos ir prisijungimo. Nemokama prenumerata. Kadangi Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje skelbimai apie viešuosius pirkimus teikiami atviru RSS formatu, prenumeratos paslauga teikiama nemokamai. Skirtingai nei šiuo metų teikiamos panašios paslaugos kituose interneto tinklapiuose. Pirkimų paieška ir naujienlaiškis puikiai matosi planšetiniame kompiuteryje ir telefone.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.