VšĮ „Versli Lietuva“
Verslo vartai
2015

Kur galima rasti sprendimą: www.verslovartai.lt

Kodėl ir kaip?

Portalas Verslovartai.lt skirtas supaprastinti Lietuvoje galiojančias administracines procedūras ir užtikrinti administracinių procedūrų teikimą „vieno langelio“ principu, t.y. kad viskas, kas aktualu verslui teikiant paslaugas Lietuvoje, būtų lengvai prieinama vienoje vietoje. Šiame portale be informacijos apie verslo pradžią ir vykdymą galima rasti ir interaktyvius elektroninius įrankius verslui: • Verslo plano skaičiuoklė • Informacijos apie leidimus paieška • Verslo kreditavimo skaičiuoklė • Klausimynai • El. atmintinės • El. vedliai • Dokumentų pateikimas el. būdu Portalas Verslovartai.lt taip pat suteikia prieigą prie Elektroniniuose valdžios vartuose (www.epaslaugos.lt) sukurtų 163 valstybės ir savivaldybių institucijų teikiamų elektroninių paslaugų, susijusių su leidimų išdavimu. Jeigu paslauga mokama, paslaugų gavėjas el. būdu gauna pranešimą apie reikalingą atlikti apmokėjimą ir tai atlieka el. bankininkystės pagalba. Informacija apie apmokėjimą automatiškai el. būdu perduodama prašymą nagrinėjančiai valstybės institucijai. Paslaugų gavėjas leidimą gauna paprastu paštu, el. paštu arba atvykdamas į atitinkamą valstybės instituciją.

Kuo išskirtinis?

1. Verslininkas gali rasti visą pagrindinę su verslo vykdymu susijusią informaciją pagal verslo gyvavimo ciklą ar verslo sritį 2. Verslininkas gali pasinaudoti interaktyviais el. sprendimais verslui. 3. Verslininkui nebereikia vykti į valstybės ar savivaldybės instituciją pateikti prašymo ir kitų reikalingų dokumentų fiziniu būdu. 4. Verslininkui nebereikia rengti (pavyzdžiui, daryti dokumento kopijos) ir pateikti dokumentų, kuriuose nurodoma valstybės registruose jau saugoma informacija. 5. Jeigu paslauga yra mokama, verslininkui nebereikia vykti į banką (ar kitą instituciją, kurioje galimas mokėjimo atlikimas) ir gauti mokėjimo pavedimą ar banko žymą arba kvitą, patvirtinantį, kad valstybės rinkliava yra sumokėta. 6. Verslininkas leidimą gauna jam patogiausiu būdu: paprastu paštu, el. paštu arba atvykdamas į atitinkamą valstybės instituciją. Gauti valstybės ar savivaldybės teikiamą paslaugą verslui (leidimo, licencijos ar prašymo pateikimo) dabar galima net neišėjus iš namų. Tai galima padaryti internetu, nuotoliniu būdu.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.