VĮ "Regitra"
Vairuotojų portalas
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.eregitra.lt/vepp-web/

Kodėl ir kaip?

Specialiai vairuotojams sukurtas portalas, kuriame galima užsisakyti vairuotojo pažymėjimą ar jo dublikatą, aktyvuoti iš pasiuntinio gautą vairuotojo pažymėjimą, pranešti apie vairuotojo pažymėjimo praradimą, apmokėti už paslaugas, užsisakyti el. paštu ar SMS žinute siunčiamų informacinių pranešimų (pvz., pranešimas apie vairuotojo pažymėjimo užsakymo įvykdymą, pranešimas apie pasibaigusį vairuotojo pažymėjimo galiojimo laiką) gavimo paslaugą. Vairuotojo pažymėjimas gali būti pristatymas visoje Lietuvoje per kurjerį. Naudojantis šia elektronine paslauga užsisakyti galima tik naujo tipo vairuotojo pažymėjimus. Prie Vairuotojų portalo prisijungiama per Elektroninius valdžios vartus.

Kuo išskirtinis?

Vairuotojams nereikia gaišti laiko ir vykti į VĮ "Regitra" padalinius tam, kad užsisakytų vairuotojo pažymėjimą, aktyvuotų jį ar praneštų apie jo praradimą. Paslauga pasiekiama iš bet kur 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Realizuotas dokumento pristatymas per kurjerį.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.