E. miestas "Smart Vilnius"
Tvarkau miestą
2018

Kur galima rasti sprendimą: https://tvarkaumiesta.lt/

Kodėl ir kaip?

Tvarkau miestą https://tvarkaumiesta.lt/ internetinis portalas ir mobilioji aplikacija yra skirta Vilniaus ir kitų miestų (Alytaus, Panevėžio, Šiaulių) problemoms registruoti. Jau šiais metais Vilniaus miesto gyventojai užregistravo 19 tūkst. Miesto problemų. Kurdamas projektą „Tvarkau miestą“, Vilniaus miestas nemokamai integravo ir kitus Lietuvos miestus. Projektas sukurtas nenaudojant ES lėšų - viskas atlikta E. miesto darbuotojų pastangomis.

Kuo išskirtinis?

Gyventojai gali greitai informuoti savivaldybės darbuotojus apie problemas esančias mieste. Informaciją apie problemas vartotojai gali pateikti, bet kuriuo paros metu ir nesvarbu kur esant. Sudaryta galimybė peržiūrėti visas savo užregistruotas problemas bei pasitikrinti jų eigą. Vartotojai gali teikti pranešimus anonimiškai. Apie problemas jau galima pranešti ir kituose Lietuvos miestuose. Svetainė: https://tvarkaumiesta.lt/ Projektą įgyvendino E. miesto komanda, projekto vadovas Dalius Kazlauskas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.