„Versli Lietuva" startuolių ekosistemos plėtros padalinys "Startup Lithuania"
Startup Visa Lithuania
2019

Kur galima rasti sprendimą: https://startupvisalithuania.com/

Kodėl ir kaip?

Programos „Startup Visa“ platforma veikia tokiu principu: startuolio įkūrėjas užpildo visą reikiamą informaciją apie savo vystomą verslą, tuomet visa ši informacija yra automatiškai nusiunčiama komisijos nariams, kurie vertina, ar startuolis atitinka visus programai keliamus reikalavimus ir nusprendžia ar paraišką patvirtinti. Komisijos nariams pateikus savo išvadas, sistema automatiškai suskaičiuoja įvertinimus ir sugeneruoja atsakymą: ar startuolis atitinka programos reikalavimus ir gali pradėti supaprastintą persikėlimo į Lietuvą procedūrą. Ateityje taip pat planuojame šios platformos tobulinimo procesus, integruojant į ją dirbtinio intelekto technologiją. Tuo yra siekiama dar labiau modernizuoti valstybinių programų procesus, taupyti žmogiškuosius išteklius. Dirbtinio intelekto pagalba veikianti programa automatiškai vertintų paraiškų kokybę, startuolių verslo idėjas, jų steigėjų kompetencijas ir potencialą. Programos „Startup Visa“ platforma yra prieinama visiems, ją galima rasti svetainėje: https://startupvisalithuania.com/ . Kitaip nei kitose viešosiose institucijose, "Startup Visa Lithuania" platformos klientai gali greitai ir patogiai užpildyti visą reikiamą informaciją, jiems nereikia pateikti daugybės skirtingų fizinių dokumentų.

Kuo išskirtinis?

„Startup Visa“ pagrindinis tikslas – pritraukti užsienio talentus ir investicijas į Lietuvą, tuo pačiu sumažinant perkeliamų inovatyvių verslų ir asmenų migracijos klausimus. Asmenys perkėlę savo verslus į Lietuvą gali naudotis visa šalyje esančia infrastruktūra, kurti inovatyvius ir pridėtinę vertę šalies ekonomikai atnešančius produktus. Nuo platformos paleidimo pradžios (2017m.), paraiškų sulaukta jau apie 400, taip pat per šį laikotarpį jau 24 startuoliai perkėlė savo verslus į Lietuvą.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.