UAB "Inovacijos Verslui"
Protinga Sąskaita
2015

Kur galima rasti sprendimą: www.protingasaskaita.lt

Kodėl ir kaip?

Platformos tikslas - suteikti vartotojui galimybę prekių ir paslaugų pirkimo vietose, vietoje popierinės sąskaitos - faktūros gauti elektroninę sąskaitą faktūrą, kuri bus įkelta į Protinga Sąskaita platformą. Vartotojas galės prisijungti prie savo Protinga Sąskaita paskyros, peržiūrėti gautas sąskaitas, jas spausdinti persiųsti, grupuoti ir archyvuoti. Platformoje yra numatyta integracija į įvairias buhalterinės apskaitos programas greitiems sąskaitų mainams tarp buhalterinių apskaitos programų.

Kuo išskirtinis?

Projektas ypatingai aktualus todėl, kad priimtas sprendimas nuo 2016 m. vienodinti sąskaitų faktūrų XML formatą. Todėl verslui yra reikalinga pagalba sąskaitų vienodinimui, taip pat platformoje bus labai lengva formuoti registrų ataskaitas, kurias reikės pateikti kiekvieną mėnesį. Protinga sąskaita taupo tiek fizinių asmenų, tiek įmonės darbuotojų laiką: popierinės sąskaitos pakeitimas elektronine panaikina galimybę sąskaitoms būti pamestoms ar sunaikintoms, įmonės buhalterijai nebereikės popierinių sąskaitų duomenų suvedinėti į programas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.