UAB „Mano konkursas“
Pirkimų administravimo platforma „Mano konkursas“
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://www.manokonkursas.lt/

Kodėl ir kaip?

Pirkimų administravimo platforma „Mano konkursas“ perkančiosioms organizacijoms padeda skaitmenizuoti visą pirkimų procesą, atsisakyti popierinių dokumentų, optimizuoti pirkimų procedūras, skelbti konkursus, greitai ir paprastai platformoje suformuoti ir saugoti būtinus dokumentus: pirkimo planą, pirkimų žurnalą, privalomas ataskaitas. Taip pat platforma leidžia užtikrinti tikslių duomenų iš kiekvienos mažesnės perkančiosios organizacijos perdavimą į savivaldybės valdomą analitinį įrankį. Šio įrankio pagalba savivaldybė realiu laiku turi visą informaciją apie įstaigų atliekamus pirkimus, jų sutartis, pirkimų planus, pirkimų žurnalus, pirkimuose dalyvaujančius tiekėjus. Duomenis galima analizuoti įvairiais pjūviais ir atitinkamai vykdyti prevencinę kontrolę. Be to, neskelbiamos apklausos būdu vykdant pirkimus „Mano konkurso“ platformoje galima taikyti kainos ir kokybės santykio kriterijus, taip pat ir žaliuosius kriterijus. Platformoje daug dėmesio skiriama procedūrų skaidrumo užtikrinimui. Pavyzdžiui, teikiant ir tikrinant pasiūlymus vadovaujamasi dviejų vokų principu. Kai įvertinamas pirmasis kokybės vokas, tik tuomet galima atplėšti antrąjį kainos voką. Atplėšus antrąjį voką sistemoje įdiegti algoritmai pagal Viešųjų pirkimų tarnybos patvirtintą metodiką automatiškai suskaičiuoja balus ir nustato konkurso nugalėtoją išvengiant žmogiškojo veiksnio įtakos. Šiandien šis įrankis jau yra įdiegtas ir naudojamas daugiau kaip 400 savivaldybėms pavaldžiose mažose perkančiosiose organizacijose (kas penktoje šalies organizacijoje). Daugiau informacijos: https://www.delfi.lt/login/verslas/startuoliai/startuolis-pasiule-buda-susitvarkyti-su-viesaisiais-pirkimais.d?id=89764095.

Kuo išskirtinis?

Pirkimų administravimo platformos „Mano konkursas“ kuriama nauda: • 20 proc. mažesni administraciniai kaštai pirkimams organizuoti kiekvienoje organizacijoje; • 30 proc. mažesnės darbo laiko sąnaudos – optimizavus ir automatizavus viešųjų pirkimų procesus, į juos nebereikia įsitraukti darbuotojams, kuriems tai nėra tiesioginė veikla; viešojo sektoriaus darbuotojai gali daugiau laiko skirti savo tiesioginiam darbui; • galimybė mažuose pirkimuose taikyti kokybinius kriterijus į juos įtraukiant žaliuosius, aplinkosauginius ir kitus kriterijus; • didesnis skaidrumo ir rizikų valdymo lygis; • didesnis smulkiojo verslo įsitraukimas.


Video nuoroda: https://www.youtube.com/channel/UC2HPwqGWyz-A6PzHhOxaOFA/videos

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.