Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra
MUKIS – Mokinių ugdymo karjerai informacinė sistema
2023

Kur galima rasti sprendimą: www.mukis.lt

Kodėl ir kaip?

Mokinių ugdymo karjerai informacinė sistema (MUKIS) sukurta siekiant užtikrinti kokybiškų karjeros paslaugų prieinamumą visiems šalies mokiniams. Tai virtualus karjeros vedlys, padedantis mokiniui tirti, planuoti ir įgyvendinti savo karjerą pradedant nuo 1 klasės. Sistema skirta trims tikslinėms naudotojų grupėms – mokiniams, karjeros specialistams ir mokinių tėvams (globėjams), tačiau yra atvira visiems Lietuvos žmonėms, besidomintiems profesinio orientavimo sistema Lietuvoje. Čia skelbiamos šios srities naujienos ir renginiai, pateikiama susisteminta informacija apie darbo ir profesijų pasaulį, mokymosi ir praktikos galimybes, teikiama įvairiapusė pagalba ir konsultacijos karjeros klausimais.

Kuo išskirtinis?

Kitokia informacinė sistema, kuriai nėra analogo Lietuvoje. Joje, pasitelkus šiuolaikinio dizaino ir žaidybinimo elementus, integruotas naujausias skaitmeninis ugdymo karjerai turinys, skirtas 1–4, 5–8 ir 9–12 klasių mokiniams. Taip pat MUKIS yra vienintelis informacinis, metodinis ir kvalifikacijos tobulinimo taškas karjeros specialistams – asmenims, teikiantiems karjeros paslaugas. Vienoje vietoje visą aktualiausią ir svarbiausią informaciją apie vaikų karjeros planavimą gali rasti ir mokinių tėvai (globėjai). Siekiant atliepti kiekvieno mokinio poreikius, sistema augs ir plėsis. Šį rudenį bus atidaryta registracija visoms trims tikslinėms naudotojų grupėms, mokiniai turės galimybę kurti savo individualų karjeros aplanką, spręsti karjeros užduotis, bendrauti ir konsultuotis su savo mokyklos karjeros specialistu.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.