Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR finansų ministerijos
Mobilioji programėlė „e. VMI“
2015

Kur galima rasti sprendimą: www.vmi.lt/cms/mobiliosios-programeles

Kodėl ir kaip?

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI), gerindama mokesčių mokėtojų aptarnavimo kokybę, taupydama brangų mokesčių mokėtojų laiką bei mažindama mokesčių administravimo kaštus, plečia elektroninių paslaugų pasiūlą. 2014 m. sukurta mobilioji programėlė e.VMI. Ši išmanioji programėlė skirta mokesčių mokėtojams tam tikroms mokesčių administravimo paslaugoms gauti nuotoliniu būdu. Mobilioji aplikacija skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams su iOS (ver. 5.0 ir naujesnės) ir Android (ver. 2.3 ir naujesnės) operacinėmis sistemomis. Programėlę vartotojas gali įsidiegti savo mobiliajame įrenginyje, pasirinkdamas programėlės funkcijas ir parametrus. Mobiliąja aplikacija gali naudotis ir neautorizuoti mokesčių mokėtojai. e. VMI mobiliosios aplikacijos paslaugos prieinamos visiems mokesčių mokėtojams, nepriklausomai nuo jų buveinės/gyvenamosios vietovės. Mobilioji programėlė suteikia galimybę greitai ir patogiai pateikti arba patikrinti informaciją. Mokesčių mokėtojai gali greičiau gauti svarbią informaciją apie mokesčius ir el. paslaugas, greičiau pasiekiami/ gaunami pranešimai, tai gerina VMI teikiamų paslaugų kokybę ir operatyvumą, mažina kaštus.

Kuo išskirtinis?

Naudodamiesi e. VMI mobiliąja programėle galima: • peržiūrėti ir pateikti gyventojų pajamų deklaraciją, preliminariąsias deklaracijas, skirti paramą, peržiūrėti žemės mokesčio deklaracijų duomenis; • įregistruoti individualią veiklą – įsigyti verslo liudijimą arba gauti individualios veiklos pažymą; • peržiūrėti iš VMI gautus pranešimus (Mano VMI ir EDS); • pasitikrinti savo asmeninę informaciją mokesčių mokėtojo kortelėje; • naudotis VMI skaičiuoklėmis; • rasti reikalingus duomenis informacijos rinkmenose, kuriose skelbiama paslaptyje nelaikoma informacija apie mokesčių mokėtojus, taip pat mokesčių sumokėjimui reikalingą informaciją; • peržiūrėti VMI kontaktinę informaciją. VMI siekia užtikrinti asmens duomenų saugumą, todėl prisijungti prie mobiliosios programėlės e. VMI galima 3 būdais: • Su autentifikavimo telefonu kodu, kuris yra suteikiamas mokesčių mokėtojui prisijungus prie Mano VMI sistemos. Skiltyje „nustatymai" – „autentifikavimas telefonu" pirmąkart sugeneruotas prisijungimo kodas, vėliau gali būti naudojamas kiekvieną kartą jungiantis prie e. VMI mobiliosios programėlės; • Su VMI priemonėmis – VMI suteiktu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, kuriuos galite gauti prisijungę prie Mano VMI. Skiltyje „Klauskite", pateikus paklausimą, tema „Apie prisijungimo prie EDS / Mano VMI / e. VMI mobiliosios programėlės vardo ir slaptažodžio suteikimą", Jums bus atsiųstos prisijungimo prie e. VMI priemonės; • Su mobiliuoju parašu, kurį suteikia mobiliojo ryšio operatorius.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.