VU TSPMI
ManoBalsas.lt racionalaus balsavimo sistema internete
2019

Kur galima rasti sprendimą: http://www.manobalsas.lt/index/index.php

Kodėl ir kaip?

Racionalaus balsavimo sistema internete ManoBalsas.lt kviečia žmones atlikti trumpą testą ir sužinoti, kurie politikai ar partijos yra arčiausiai jų pažiūrų. Klausimyno pagrindą sudaro visuomenei svarbūs klausimai iš įvairių sričių – švietimo, sveikatos apsaugos, ekonomikos, užsienio politikos, kultūros. Tikimės, kad žmonės, žinodami politikų poziciją jiems rūpimais klausimais, galės priimti racionalų sprendimą, kuris politikas sugebės juos geriausiai atstovauti.

Kuo išskirtinis?

Šis projektas prisideda prie demokratijos stiprinimo šalyje, prisideda prie pilietinės visuomenės ugdymo. Projektas skatina žmones balsuoti atsakingai, aktyviau domėtis politikų pažiūromis ir partijų programomis, prisideda prie populizmo mažinimo. Galiausiai, projektas kelia Lietuvos įvaizdį tarptautinėje arenoje (Lietuva viena pirmųjų šalių, iniciavusi tokį projektą) ir suteikia daugiau informacijos apie politikus ir jų nuostatas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.