Kur galima rasti sprendimą: https://www.lb.lt/

Kodėl ir kaip?

LBChain yra blokų grandinės technologija pagrįsta technologinė platforma (Blockchain), kurioje teikiamos konsultacijos reguliavimo bei technologijų klausimais ir FinTech įmonėms suteikiama prieiga prie bandomosios aplinkos. Ja siekiama padėti Lietuvos ir tarptautinėms finansų bei FinTech įmonėms ir startuoliams įgyti naujų žinių, atlikti tyrimus, išbandyti ir pritaikyti blokų grandinės technologija pagrįstas paslaugas (Blockchain), siūlyti pažangias inovacijas vartotojams. Viena svarbiausių blokų grandinės technologija (angl. blockchain) pagrįstos platformos savybių – universalumas. Kuriant ir tobulinant LBChain, vienuolika įmonių iš aštuonių šalių joje sėkmingai išbandė daugiau nei dešimtį skirtingų finansinių produktų ir paslaugų. Dauguma jų tai atliko nuotoliniu būdu. Platforma pagrįsta ir Hyperledger Fabric, ir Corda technologijomis, kurias pritaikė IBM Polska Sp. z.o.o. bei TietoEVRY. LBChain ypatinga tuo, kad yra pirmoji tokio tipo finansų rinkos reguliuotojo (Lietuvos banko) konsultacijų ir technologinė platforma. Lietuvos bankas baigė LBChain projekto tiriamąją dalį, kitas žingsnis – pasirengti šį unikalų sprendimą perkelti į produkcinę aplinką, t. y. praktiškai pritaikyti naudotojams. Plačiau: https://www.lb.lt/lt/lbchain

Kuo išskirtinis?

LBChain platforma iš karto išsprendžia keletą problemų, su kuriomis susiduria finansų inovatoriai. Dažniausiai jie turi drąsių ir inovatyvių idėjų, tačiau jiems trūksta žinių apie šalyje veikiančią finansų ekosistemą, galiojančius reikalavimus ir galimybių sprendimus išbandyti saugioje ir inovacijoms palankioje aplinkoje.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.