Vilniaus miesto savivaldybė
E.miestas
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.vilnius.lt

Kodėl ir kaip?

www.vilnius.lt kompleksinis Vilniaus miesto tinklapis, skirtas bendravimui su gyventojais bei elektroninių paslaugų teikimui. Pagrindinės inovacijos: nuolat elektronizuojamos savivaldybės paslaugos (šiuo metu online teikiame virš 60 paslaugų ir šis skaičius pastoviai auga, nuo 2012 m. sausio 1 dienos, kuomet startavo projektas, e.paslaugų suteikta beveik 20 000 kartų.) ; e.demokratijos platforma (tiesioginės tarybos posėdžių transliacijos, teisės aktų projektų viešinimas bei galimybė juos komentuoti, gyventojų apklausos, e.peticijos); interaktyvus miesto duomenų žemėlapis, kuriame atvaizduojama situacija keliuose, detalieji planai, leidimai statyti ir kt.; miesto problemų registras - populiariausia e.paslauga tarp miestiečių, suteikianti galimybę pranešti apie duobes keliuose, netvarkingą apšvietimą, nuvirtusius medžius ir kitas miesto problemas bei stebėti, kaip jos yra vykdomos, koks specialistas už tai atsakingas, gauti atsakymą apie rezultatą; registracija į darželius internetu - centralizuota, skaidri ir dirbtines eiles panaikinusi priėmimo į darželius sistema, leidžianti vaikus į darželius registruoti einamaisiais metais į penkis darželius prioriteto tvarka; integracija su socialiniais tinklais - Facebook ir Twitter.

Kuo išskirtinis?

Atviras ir bendraujantis miestas, naujausias technologijas pasitelkęs miestiečių gyvenimui palengvinti. E.paslaugos, teikiamos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę taupo gyventojų laiką, dėl daugelio paslaugų nebereikia važiuoti į savivaldybę - jos prieinamos internetu. Nuolat augantis tiek e.paslaugų, tiek besinaudojančiųjų jomis skaičius rodo, kad ši inovacija buvo laukta ir vertinama.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.