VĮ Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centras „GIS-Centras“
Atlasai istorijoms pasakoti: Teminių erdvinių duomenų kompleksinės peržiūros paslauga
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://www.geoportal.lt/atlas

Kodėl ir kaip?

Paslaugą sudaro du komponentai: 1. Interaktyvių atlasų (prezentacijų) kūrimo komponentas leidžia naudotojams kurti interaktyvius skaitmeninius atlasus, jų puslapiuose panaudojant geoportal.lt publikuotus žemėlapius, iliustracijas, tekstus, video medžiagą ir kitokius turinio elementus. Viename lange galima palyginti iki 9 sinchronizuojamų žemėlapių. Sukurtais interaktyviais atlasais galima pasidalinti su kitais naudotojais, atlasuose įterpti žemėlapiai lieka interaktyvūs. 2. Spausdinimui skirti žemėlapių lapų rinkiniai taip pat formuojami iš geoportal.lt pasiekiamų erdvinių duomenų rinkinių. Naudotojai gali pasirinkti lapo formatą, pridėti papildomą informaciją, titulinį lapą; į rinkinį įtraukti tik pasirinktus lapus iš visos galimos aprėpties.

Kuo išskirtinis?

- Paslauga skirta registruotiems geoportal.lt naudotojams ir teikiama nemokamai - Taupomas Jūsų laikas: vos kelių mygtukų paspaudimu galite susikurti net 100 žemėlapių rinkinį - Palaikomo turinio įvairovė: interaktyvūs žemėlapiai, tekstai, nuorodos, paveikslai, vaizdo įrašai - Alternatyva reprezentacinei interneto svetainei - Bendradarbiavimo galimybė: dalinkitės ne tik galutiniu rezultatu, bet ir atlaso redagavimo teisėmis


Video nuoroda: https://youtu.be/lY0Eho4B4RM ; https://youtu.be/B29fNVCCGdw

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.