Alytaus miesto savivaldybės administracija kartu su UAB „Dizaino kryptis“
Alytaus miesto savivaldybės tinklapis www.alytus.lt
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://www.alytus.lt/

Kodėl ir kaip?

Mūsų pasirinktas sprendimas leidžia aktualią ir patikimą informaciją lankytojams rasti per tris paspaudimus. Pvz. Surasti tinklapyje kontaktus tereikia užvesti pelę ant skilties “Savivaldybės administracija” ir paspausti “Kontaktai”, atsivertus paspausti pasirinktą skyrių. Čia užtenka dviejų paspaudimų. Arba skiltyje “Gyventojams” pasirinkus “Asmenų aptarnavimas” informacija pateikima iškart arba išsiskleidžiančiame lange. Tinklapis leidžia gyventojams užsiregistruoti pas miesto vadovus į prieėmimą, vykdyti apklausas, užduoti klausimus, patogiai rasti Alytaus miesto savivaldybės teikiamas paslaugas.

Kuo išskirtinis?

Puslapio dizainas yra unikalus, nes pritaikytas pagal „Alytus-Myliu“ ženklo dizaino sprendimus. Puslapio dizainui naudojamas baltas fonas, o pagrindinė puslapio spalva žalia. Tai leidžia neperkrauti pačio puslapio, jis yra estetiškas ir švarus. Pagrindiniai mygtukai vedantys į papildomą informaciją stilizuoti pagal ženklą, tai sukuria lengvumo jausmą. Pagal ankstesnio puslapio duomenis pasirinktos svarbiausios ir aktualiausios sritys gyventojams, kuriose informacija talpinama blokuose. Sukurti šeši atskiri skirtingų temų ir aktualijų puslapiai. Taip pat angliška versija, bei versija neįgaliesiems. Informacija išdėstyta aiškiai ir lengvai randama. Kad informacijos viename puslapyje nebūtų per daug naudojami išsiskleidžiantys blokai, arba blokai su mygtuku.


Video nuoroda: https://wetransfer.com/downloads/346f736a68250c83d96bbbf184f4e38a20220602082717/36f58cfe1317504d9992

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.