R-NOX
ZIVE
2015

Kur galima rasti sprendimą: www.r-nox.com

Kodėl ir kaip?

ZIVE – tai šiuolaikiškas daugiafunkcinis sprendimas efektyviam didelių teritorijų radiacijos monitoringui. ZIVE naudojamas siekiant išspręsti šias problemas: - užkirsti kelią neteisėtai apyvartai ir nesankcionuotam radioaktyvių atliekų ir medžiagų judėjimui - valstybių pasienių radiacinis monitoringas; - nepertraukiamas monitoringas radiacinės aplinkos nustatytų teritorijų ribose (pradedant vietiniais objektais ir baigiant regionais ir ištisais kontinentais; - pramonės ir statybos objektų, pavojingų dėl radiacijos, kontrolė; - radiacinių avarijų padarinių likvidavimas; - radiacinio saugumo suteikimas visuomeninių renginių metu (sammitai, valstybinės šventės, sporto renginiai, kt.); - aplinkos racianinis-ekologinis monitoringas

Kuo išskirtinis?

ZIVE radiacinio monitoringo unikalumas yra tas, kad kiekvienas naudotojas dalyvauja kurdamas globalinį radiacijos žemėlapį. Tai leidžia daugkart padidinti mūsų gyvenimo radiacijos saugumą! Kaupdami pakankamą duomenų kiekį mes galėsime sekti radionuklidų migraciją gamtoje, o esant avarijai radiaciniame objekte, nedelsiant įvertinti radiacinių medžiagų mastus ir judėjimo linkmę. Atlikti tai įprastais būdais reikalauja didelių piniginių ir laiko kaštų. Atsižvelgiant į atominės elektrinės statybą Baltarusijoje 30 km nuo Vilniaus, šis klausimas tampla labai aktualus.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.