BoomeranGO!
Žaidimas vaikams, padedantis išsiugdyti sveikos gyvensenos įpročius
2023

Kur galima rasti sprendimą: www.getboomerango.com

Kodėl ir kaip?

Vis daugiau vaikų praleidžia visą laisvalaikį prie ekranų. Turinys internete dažnai needukuojantis, prastos kokybės. Mes sukūrėme įtraukiantį bumerango žaidimą vaikams (5-12m.), kuris padeda išsiugdyti sveikus mitybos, miego įpročius, gerina emocinę savijautą, o už per dieną praeitus žingsnius gautus taškus galima panaudoti žaidime. Tyrimai rodo, kad vaikai tapatinasi su savo žaidimo avataru, todėl mūsų avatarai yra herojai, kurie valgo sveiką maistą, eina laiku miegoti ir keliasi laiku. Taip pat, mėtydami bumerangą jie kovojai su blogiukais, todėl pats žaidimas vaikams neatsibosta, juk jie gudrūs ir seniai perkandę skaitmenines pratybas, kurios nors ir ekrane, nebesudomina vaikų.

Kuo išskirtinis?

Žaidimas buvo kurtas bendradarbiaujant su vaikų elgsenos psichologais (ang. behavioural scientists), kurie savo studijų metu išsigrynino teigiamą avataro įtaką vaikams, žaidžiant kompiuterinius žaidimus (1). Būtent avataro pagalba daroma įtaką sveikesniems vaikų pasirinkimams realiame gyvenime - avataras renkasi valgyti daugiau daržovių, žuvies, baltymų. Eidamas miegoti laiku, jis atima vaikui galimybę žaisti nakties metu, tačiau parodo poilsio svarbą energijos kiekiui ir bendram tobulėjimu. (1)https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2451958821000798


Video nuoroda: https://youtu.be/aHux31svuf4

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.