VPixel komanda
VPixel – virtualus sporto treneris
2019

Kur galima rasti sprendimą: https://vpixel.eu/

Kodėl ir kaip?

VPixel - naudoja standartines vaizdo kameras. Iš vaizdo kamerų gaunama medžiaga analizuojama įvairias aspektais, siekiant suprasti: kaip atliekamas pratimas (teisingai, neteisingai), bei įvertinus rezultatus asmeniui, kuris atlieka pratimus pateikiama: 1) Kaip atliekamas pratimas; 2) Kokius kitus pratimus reiktų atlikti; 3) Motyvacines priemones; 4) Analizuoja sportuojančio progresą. Vartotojas gali stebėti informaciją tiek mobilioje aplikacijoje, tiek ekranuose (jei ta vieta kaip pavyzdys - sporto klubas). Naudojamos technologijos: Computer Vision, Pose estimation.

Kuo išskirtinis?

Galutiniam vertotojui: mažesnė traumų rizika. Efektyvesnės ir žaismingesnės sporto treniruotės. Treneris kiekvienam sportuojančiam tiek namuose, tiek sporto klubuose. Sporto klubams: artimesnis ryšys su klientu.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.