UAB "NORVELA"
Vaisingumo stebėjimo ir nėštumo planavimo įrankis "Raudonasis kalendorius"
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.tevu-darzelis.lt/raudonasis-kalendorius/

Kodėl ir kaip?

Pagal įvestus duomenis: mestruacijų ciklas, naudojama kontracepcija, bazinė kūno temperatūra ir kitus vaisingumo duomenis, kalendorius apskaičiuoja: labiausiai tikėtiną kitų mėnesinių datą, vaisingas dienas, labiausiai tikėtiną ovuliacijos datą, vidutinę ciklų trukmę. Kiti funkcionalumai: pranešimai apie artėjančias mėnesines, vaisingas dienas, naujo kontraceptinio ciklo pradžią; galimybė dalintis grafiku; galimybė atsispausdinti grafiką.

Kuo išskirtinis?

Tai - puikus kasdienis įrankis kievienai moteriai, tačiau gali būti ypatingai naudingas toms, kurios ruošiasi pastoti. Pagal kiekvienos moters suvestus istorinius duomenis "Raudonasis kelendorius" išanalizuoja ir suteikia gausybę informacijos apie jų vaisingumą, su tikslu padėti pastoti. Patraukli grafinė sąsaja naudojimosi kalendoriumi procesą daro nesudėtingą ir prieinamą kiekvienai moteriai.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.