Upcoming Health
uhealth
2023

Kur galima rasti sprendimą: https://www.uhealth.lt/

Kodėl ir kaip?

Sveikatos priežiūra retai atliepia šių dienų poreikius. Tikėtina, kad vizito pas gydytoją prireikė staiga, tačiau laukti teko kelias savaites. Arba, dėl 15min konsultacijos teko paaukoti visą pusdienį. Neretai, net ir gavę pagalbą turime abejonių ar klausimų kaip toliau turėtumėme rūpintis savo ar šeimos sveikata. uhealth - tai mobili programėlė kurią sukūrėme tam, kad sveikatos priežiūra taptų prieinama, tęstinė ir įgalinanti. Su uhealth nuotolinę gydytojo konsultaciją gausite per 24 valandas, visas reikalingas medicinos paslaugas valdysite vienoje vietoje, o mūsų gydytojų pagalba bus pasiekiama viso gydymo metu.

Kuo išskirtinis?

Esame vieninteliai Lietuvoje klientams siūlantys tęstinę sveikatos priežiūrą. Mūsų klientai gauna interaktyvius gydymo planus su gydytojo sudarytu veiksmų planu bei rekomendacijomis sveikatos būklei gerinti. Sveikimo metu, galimybę su gydytoju bendrauti žinutėmis suteikiame nemokamai. Bendraudami viso proceso metu, padedame pasiekti sveikatos tikslus greičiau ir efektyviau.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.