Turimeda
Turimeda yra programinė įranga, skirta automatiniam aortos skersmens ir tūrio matavimui.
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://www.turimeda.com/

Kodėl ir kaip?

Mūsų sukurtas AI algoritmas leidžia automatizuoti šio tyrimo matavimus, susijusius su aorta. Programa greitai pateikia įvairius aortos matmenis, reikalingus šiai ligai stebėti, gydyti ir sekti po gydymo. Rezultatai gydytojui specialistui yra prieinami per kelias sekundes. Taip pat ši programa gali palyginti senesnius tyrimus su esančiais ir nurodyti reikšmingus skirtumus tarp jų. Ši automatizuota skaičiavimo ir pateikimo programa ne tik ženkliai sumažina gydytojo specialisto skiriamą darbo laiką ir krūvį, bet ir eliminuoja žmogiškąsias klaidas vertinant šį tyrimą.

Kuo išskirtinis?

Turimeda AI sprendimas yra visiškai naujas produktas, kurio analogų pasaulyje šiuo metu nėra. Galimybė automatiškai identifikuoti aortą, atskirti trombines mases ir aortos sieną nuo aplinkinių audinių bei pateikti aortos matmenis automatiškai iki šiol nėra sukurta. Produktas leidžia žymiai sumažinti laiką norint įvertinti aortos aneurizmą, taip pat sekti šią patologiją dinamikoje, padeda įvertinti gydymo rezultatus. Šiuo metu diagnostikoje yra naudojamos 3 atskiros programos (Osiric DICOM Viewer, Terarecon EVAR Planning Tour ir 3mensio Medical Imaging), kurios turi funkcijas segmentuoti aortą, atkurti ne pilnai tikslius 3D modelius pratekamos kraujagyslės dalies bei atpažinti aortos vidurio taškus ir išvesti reikiamą liniją. Taip pat yra keletas vaizdų apdorojimo sistemų, kurios turi panašias funkcijas, bet nėra prieinamos kaip atskiras produktas, jos integruojamos perkant brangią radiologinę techniką, ir nėra integruojamos į bet kokią programinę įrangą.


Video nuoroda: https://youtu.be/wrhP2fRU8p0

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.