Nacionalinis socialinės integracijos institutas. Senjoro programa
SENJORO GO mobili programėlė
2023

Kur galima rasti sprendimą: https://senjoro.lt/

Kodėl ir kaip?

Socialinių paslaugų namuose teikimo skaitmenizavimas. Ši programėlė padeda koordinuoti ir administruoti socialinių paslaugų namuose teikimo procesą bei užtikrinti jo skaidrumą. Mobili programėlė buvo sukurta kaip priemonė lengviau, efektyviau ir atskaitingiau administruoti SENJORO organizacijos teikiamas socialines paslaugas senjorų namuose. Tačiau šiuo metu, mobiliąją programėlę jau yra įsigiję bei naudoja ir savivaldybių Socialinių paslaugų centrai Palangoje, Kupiškyje, Tauragėje, Ukmergėje, Kaune ir Anykščiuose. Kaip ji veikia? Valdymo aplinkoje suvedami, kaupiami ir koreguojami duomenys apie klientus, darbuotojus ir jų darbus. Veiklą koordinuojantis darbuotojas mato realiu laiku teikiamas paslaugas. Lankomosios priežiūros darbuotojas, lankydamas klientus, darbus fiksuoja mobiliojoje programėlėje. Mobilioji programėlė leidžia pradėti ir pabaigti darbą tik būnant kliento namuose, pagal GPS pagalba nustatomą vietą. Pabaigus darbą, programėlėje klientas pasirašo, todėl ji veikia kaip patvirtinimas, jog paslaugos buvo tikrai suteiktos. Sistema gali generuoti įstaigai reikalingas ataskaitas. SENJORO GO programėlės suteikiamos naudos darbuotojams: Nereikia gaišti laiko pildant paslaugų teikimo žurnalą. Nereikia vežiotis popierinio paslaugų teikimo žurnalo ir rūpintis jo pristatymų į įstaiga; Objektyviai saugoma informacija apie suteiktas paslaugas, leidžia sumažinti konfliktų ir nesutarimų su klientais tikimybę; Darbuotojo buvimo vieta fiksuojama tik pas klientą namuose pradedant ir baigiant teikti paslaugą – tad užtikrinama kontrolė, kad darbuotojas tikrai lankėsi pas klientą; Patogiai matomas darbo grafikas, kliento kontaktai ir kita naudinga informacija; SENJORO GO programėlės suteikiamos naudos įstaigoms: Didesnė paslaugų teikimo kontrolė leidžia efektyviau naudoti biudžeto lėšas; Labai paprastas naudojimas - nereikalingi intensyvūs mokymai; Ženklus darbo laiko, skirto paslaugų administravimui, sumažinimas; Galimybė realiuoju laiku matyti informaciją apie teikiamas paslaugas; Galimybė lengvai ir iš karto pasiekti paslaugų teikimo istoriją; Automatinis mėnesio ataskaitų generavimas; Išlaidų popieriniams dokumentams mažinimas; SENJORO GO programėlės suteikiamos naudos klientui: Tikslus paslaugos teikimo laiko ir vietos fiksavimas; Galimybė gauti suteiktų paslaugų ataskaitą; Galimybė lengvai suteikti grįžtamąjį ryšį apie paslaugų kokybę. Senjoro GO proramėlę naudojantys vartotojai, programėleje esančius duomenis gali taip pat peržiūrėti internetinėje valdymo aplinkoje - https://go.senjoro.lt/

Kuo išskirtinis?

Tai pirmoji ir vienintelė mobili programėlė, leidžianti skaitmeninėje erdvėje fiksuoti ir sekti socialinių paslaugų teikimo procesą. Šį sprendimą, nevyriausybinė organizacija sukūrė savo reikmėms, tačiau ją įsigijo ir naudoja jau nemažas kiekis valstybinių, socialines paslaugas namuose teikiančių įstaigų. Tad drąsiai galime teikti, kad SENJORO GO mobili programėlė tapo inovacija, prisidedančia prie Lietuvoje teikiamų socialinių paslaugų namuose skaitmenizavimo.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.