Hnit-Baltic, UAB
Oi, pranešiu!
2014

Kur galima rasti sprendimą: itunes.apple.com/lt/app/oi-pranesiu!/id639788596?mt=8

Kodėl ir kaip?

„Oi, pranešiu!” yra jau ne vienerius metus gyvuojančio projekto „Pranešk apie skriaudžiamą gamtą“, pasiekiamo populiariojoje http://www.maps.lt/map/default.aspx?lang=lt svetainėje, tąsa. Jau nuo 2008 m. kiekvienas svetainės lankytojas, naudodamas žemėlapio funkciją „Pranešk apie skriaudžiamą gamtą“, gali informuoti apie gamtai daromą žalą, nurodydamas tikslią problemos vietą interaktyviame žemėlapyje. Svetainėje galima pranešti apie teršiamus ežerus ir upes, šiukšlynus miškuose, neleistinai kertamus medžius ir želdinius ar kitką. Šiam projektui kelti du pagrindiniai tikslai. Pirmiausia, siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į žalojamą gamtą, paskatinti žmones nelikti abejingais, greitai ir paprastai mūsų svetainėje pranešti apie aplinkosaugines problemas. Antra – siekiama, kad ši informacija greitai pasiektų atsakingas institucijas, kurios galėtų imtis problemų sprendimo. Surinkti duomenys perduodami BEF, kuri juos susistemina ir perduoda atsakingoms institucijoms bei kontroliuoja, kaip šios problemos sprendžiamos. Nurodžiusiems savo kontaktinius duomenis pranešama apie problemos sprendimo eigą. Per projekto gyvavimo laiką užregistruota daugiau nei 3600 pranešimų apie nusikaltimus prieš gamtą.

Kuo išskirtinis?

"Oi, pranešiu!" apjungia verslo, nevyriausybinės organizacijos, atsakingų institucijų ir visuomenės pastangas sprendžiant aktualias aplinkosaugos problemas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.