Meetelp
Meetelp
2023

Kur galima rasti sprendimą: https://www.meetelp.com/

Kodėl ir kaip?

Europoje kas šeštas žmogus turi psichikos sveikatos problemų, tačiau daugiau nei pusė jų lieka neišgydyta. Labirintai, kuriais tenka keliauti ieškant tinkamos psichikos sveikatos pagalbos, dažnai primena ruletę, o tai dar labiau paaštrina šią problemą ir daugelį palieka nevilties būsenoje. "Meetelp" programėlė yra sukurta taip, kad padėtų veiksmingai naršyti po šią painią erdvę. Mūsų dirbtinio intelekto algoritmas, sukurtas bendradarbiaujant su psicholgijos daktaru iš Kalifornijos, neapsiriboja vien tik suderinamumo paieškomis; jis parenka klientams tokius terapeutus, kurie iš tiesų gali patenkinti konkrečius jų poreikius. Tai tik vienas iš holistinės ekosistemos aspektų, kuriuo siekiame sukelti revoliuciją psichikos sveikatos sektoriuje. Platformoje taip pat įdiegtos savipagalbos priemonės, pagrįstos kognityvinės elgesio terapijos (KET) principais, ir visapusiška SaaS platforma terapeutams, kuri tvarko viską - nuo kalendoriaus sudarymo iki sąskaitų faktūrų išrašymo. Siekdami skatinti nuoširdų bendravimą, siūlome išskirtinius, patikrintus bendruomenės forumus tiek terapeutams, tiek klientams, kuriuose teikiama taip reikalinga emocinė ir profesinė parama. Sudėjus technologijas ir psichologiją, "Meetelp" keičia žaidimo taisykles, kad psichikos sveikatos priežiūra taptų prieinamesnė, asmeniškesnė ir veiksmingesnė.

Kuo išskirtinis?

"Meetelp" siūlome asmeniškesnį, holistinį požiūrį į psichikos sveikatos priežiūrą. Skirtingai nei mūsų konkurentai, mūsų suderinamumo algoritmas, sukurtas bendradarbiaujant su psichologijos profesoriais iš Kalifornijos ir apimantis dirbtinį intelektą, užtikrina itin kokybiškus ir tikslius terapeutų ir klientų derinius. Be to, teikiame savipagalbos priemonių rinkinį ir patikrintas, bendruomenės inicijuotas paramos erdves, kad palengvintume gyjimo procesą. Mūsų platforma yra ir priemonė terapeutams, ir prieglobstis klientams, nes ji neapsiriboja tradicinie psichologijos specialistų paieška.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.