TeleSoftas
Meditation Timer&Log
2019

Kur galima rasti sprendimą: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.telesoftas.meditationtimer

Kodėl ir kaip?

Gyvenimo tempui greitėjant, ieškoma vis įvairesnių fiziologinio atsipalaidavimo (relaksacijos) būdų. Vis daugiau žmonių atranda teigiamą meditacijos naudą. Meditacija – tai nuolatinis procesas, kurio tikslas – priversti protą susikoncentruoti bei nukreipti mintis. Meditacija praktikuojama, siekiant padidinti savęs ir aplinkos supratimą. Tai padeda sumažinti stresą bei padidinti susikaupimą. Meditacija neretai naudojama siekiant išvystyti teigiamas emocijas ir įpročius. Meditacija yra prieinama kiekvienam, o medituoti galima bet kur, be jokio specialaus pasirengimo. Meditacija – tai puikus būdas pagerinti gyvenimo kokybę, net jei tam turi tik kelias minutes per dieną, o Meditation Timer&Log gali padėti tavo meditacijos seansus paversti į malonią ir spalvingą patirtį, kurią norėsis kartoti vėl ir vėl. Meditation Timer&Log yra patogus ir lengvas meditacijos įrankis, padedantis sekti progresą medituojant ir susikurti personalizuotą meditacijos aplinką naudojant laikmatį, varpelių garsus ir foninę muziką. Sprendimas yra universalus ir tinkamas visoms meditacijoms praktikoms. Norint pradėti naudotis įrankiu, nėra reikalinga registracija, tad jis yra prieinamas visiems. Aplikacija nerodo vartotojams jokių reklamų. Meditation Timer&Log - tai asmeninis meditacijos asistentas tavo telefone, kuris motyvuos ir padės siekti užsibrėtų tikslų. Funkcijos: - personalizuotas meditacijos laikmatis; - originalus varpelių pasirinkimas garsiškai sekti meditacijos progresą; - originalių meditacijos sesijų garso takelių pasirinkimas; - asmeninio meditacijos progreso stebėsena (meditacijos istorija ir statistika); - asmeninių meditacijos seansų grafikas; - „Google Fit“ ir Apple Health integravimas ir duomenų sinchronizavimas; - naktinis/dieninis veikimo režimai; - integruoti skatinimo ir motyvavimo elementai (pažangos ženkliukai, motyvacinės citatos) - reguliarios meditacijos įpročiui skatinti. Techninė informacija: - sukurtos Android ir iOS įrenginiams skirtos versijos; - Meditation Timer&Log mobilioji programėlė yra nemokama su galimybe aukoti (voluntary donation) - norintiems prisidėti prie tolimesnio produkto vystymo; - Aplikacijos sukurtos pažangiausiomis programavimo kalbomis mobiliems įrenginiams (Kotlin ir Swift); - Aplikacijos padengtos automatiniais testais užtikrinančiais jų stabilumą ir veikimo teisingumą; - Išieškota ir pritaikyta patogiam naudojimui vartotojo sąsaja ir grafiniai elementai.

Kuo išskirtinis?

Privalumai: - nereikalinga registracija - saugomas vartotojo privatumas; - no-ads mobilioji aplikacija - joje nerodomos jokios reklamos, kurios gali trikdyti vartotoją; - originalūs specialiai kurti meditacinės muzikos garso takeliai (įrašai) bei tarpiniai varpelių garsai; - adaptuoti kontekstiniai grafikos sprendimai - pasteliniai burbulai (apskritimas simbolizuoja begalybę, saugumą, tobulybę, grynumą); - galimybė nustatyti ilgalaikius meditacijos tikslus ir stebėti asmeninę pažangą - puikiai pritaikomas sprendimas jogos/pilateso ar kitų fizinių treniruočių pabaigos meditacijos seansams paįvairinti.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.