MaistoLyga
MaistoLyga.lt
2023

Kur galima rasti sprendimą: www.maistolyga.lt

Kodėl ir kaip?

Nutukimas, nesubalansuota mityba, maisto švaistymas, hipertenzija, diabetas - tai tik keletas problemų, kurias būtų galima suvaldyti arba spręsti tinkamo maisto pagalba. Žinių trūkumas ir nesugebėjimas pasirinkti tinkamo maisto (ir jo kiekio) kainuoja ypatingai brangiai tiek žmogui individualiai, tiek mums visiems kaip visuomenei. Sukūrėme informacinę sistemą, kurios pagalba galima sekti, analizuoti bei planuoti savo asmeninę mitybą. Sistemą suprojektavome taip, kad naudodamiesi gautumėte kuo daugiau žinių bei supratimo. Pridėjome daugybę įrankių - nuo receptų maistinės vertės skaičiavimo, periodinės mitybos apžvalgos iki automatinio mitybos plano sudarymo.

Kuo išskirtinis?

MaistoLyga yra vienintelė tokio tipo sistema (platforma) Lietuvoje. Mityba analizuojama pagal daugiau nei 30 maistinių elementų. Turime didžiausią maisto produktų duomenų bazę Lietuvoje (virš 30000 įrašų). Ši sistema tinka daugumai mitybos tipų: vegetarams, veganams, Keto, Paleo ir kt. Savo kuriamais receptais ir naudojamais produktais galima dalintis su kitais sistemos nariais. Turime parengę ir programėlę (PWA).


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.