LYMPO
LYMPO
2018

Kur galima rasti sprendimą: Internete versija https://www.lympo.lt jau veikia, o mobilioji aplikacija pasirodys Rugsėjį.

Kodėl ir kaip?

„Lympo“ siekia tapti populiariausia sveiko gyvenimo būdo ekosistema, kurios dėka vartotojai galės gauti atlygį už savo sporto ir sveikatingumo duomenis bei už fizinį aktyvumą skatinančių užduočių ar iššūkių įgyvendinimą. Naudodamasi blokų grandinės (angl. blockchain) technologija, „Lympo“ apdovanos vartotojus LYM žetonais, už kuriuos bus galima pirkti sporto ir sveikatingumo prekes bei paslaugas, kompensuoti dalį sveikatos draudimo ar gauti specialias partnerių siūlomas nuolaidas. Mobiliųjų programėlių, išmaniųjų apyrankių bei kitų pažangių technologijų dėka sporto ir sveikatos pramonė surenka daugybę vartotojų fizinio aktyvumo duomenų. Šiandien šie duomenys vartotojų įprastai naudojami įvertinant savo pažangą ar dalinantis informacija su draugais. Tačiau „Lympo“ siekia atskleisti pilną aktyvumo duomenų potencialą, sukuriant daugiau vertės sporto bei sveikatingumo rinkos dalyviams – tiek kompanijoms, tiek ir patiems vartotojams. Virtualusis žetonas LYM – tai pagrindinė „Lympo“ ekosistemos dalis. Šis žetonas paremtas „Ethereum“ blokų grandinės technologija, taip užtikrinant duomenų saugumą bei paties žetono techninį stabilumą. „Lympo“ ekosistemoje LYM funkcionuoja kaip bet kuri kita tradicinė valiuta – kaip priemonė saugoti bei perduoti vertę. Vieni įdomesnių potencialių LYM panaudojimo būdų: suteikti galimybę vartotojams savarankiškai finansuoti nepriklausomus sporto renginius ar pirkti bilietus į sporto rungtynes. Planuojama, kad ateityje LYM sujungs milijonus sveiko gyvenimo būdo puoselėtojų visame pasaulyje.

Kuo išskirtinis?

Manome, kad simboliniai paskatinimai ir žaidimo elementų įtraukimas paskatins didelę gyventojų dalį imtis aktyvesnio ir sveikatingesnio požiūrio į gyvenimą.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.