MB let it happen
let it happen LIGHT
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://letithappen.lt/

Kodėl ir kaip?

Po mūsų pirminės apklausos (kuri įkvepė sukurti šią platformą) pastebėjome, kad 35 - 55 metų Lietuvos moterys : > 54% moterų nori pokyčių tam tikrose gyvenimo srityse. 13% jaučiasi savęs nerealizavusios, 42% ieško galimybių savirealizacijai. Žinodami, kad laiminga moteris lygu laiminga visuomenė, norime šią statistiką pagerinti bendros laimės labui.

Kuo išskirtinis?

LIGHT programa apjungia daugiau nei 50 lektorių ir jų metodikas, praktikas į vientisą programą, kuri veda į visapusišką savirealizaciją. Lektoriai iš skirtingų sričių, todėl mokymų poveikis holistinis - apima savirealizaciją visose gyvenimo srityse. Vos per pirmus 3 mėnesius kiekviena dalyvė gali pagerinti savo gyvenimo kokybę visose gyvenimo srityse. Tam jai pakanka skirti vos 20-40 min. per dieną, kad perklausyti koncentruotas žinias ir atlikti nedideles praktikas. Galima atsirinkti tik tai, kas patinka, kas aktualiausia. Maloniai, moteriškai, bet kryptingai ir holistiškai. ... Tai socialiai atsakingas verslas, kurį kuria moterų kolektyvas.


Video nuoroda: https://letithappen.lt/

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.