Alma Littera
Kakės Makės nuotykiai
2016

Kur galima rasti sprendimą: Google Play ir App Store

Kodėl ir kaip?

„Kakės Makės nuotykiai“ – edukacinis žaidimas, skatinantis mokytis pramogaujant. Čia vaikai mokomi: • valyti dantukus 2 minutes, • atpažinti maisto produktus, kuriuos sveika valgyti kasdien, • susipažinti su kūno dalimis, • susitvarkyti kambarį. Už visus šiuos gerus darbus gauti gerų darbų ženkliukai leidžia nusipirkti įvairių drabužėlių, kuriais vaikai gali aprengti Kakę Makę taip, kaip jiems patinka. Atlikus gerus darbus ir aprengus Kakę Makę drabužėliais – puikus laikas pramogoms: klausytis nuotaikingos Kakės Makės dainelės ir sprogdinti balionus!

Kuo išskirtinis?

Smagiu personažu ir veiklomis siekiama vaiką edukuoti bei skatinti jį skaityti. Todėl, turėdamas naująją knygelę „Kakė Makė ir pavogtas laikas“, papildomus žaidimus vaikas gali atrakinti nemokamai (šiuo metu tik Android įrenginiuose).


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.