VšĮ Nacionalinis kraujo centras
Išmanioji programėlė „Mano kraujas”
2016

Kur galima rasti sprendimą: iTunes ir Google Play

Kodėl ir kaip?

Programėlė, pritaikyta Android ir iOS operacinėms sistemoms. Jos pagalba galima užsiregistruoti donorystei norimu laiku, susirasti patogiausią kraujo davimo vietą, o tapus kraujo donoru, stebėti savo kraujo kelią bei matyti visą donorystės istoriją. Kiekvienas kraujo donoras, rinkdamas simbolinius lašiukus, dalyvauja lojalumo programoje, kur gali pasinaudoti specialiai jam taikomomis nuolaidomis. Programėlė turi integraciją su socialiniu tinklu Facebook, kuriame bus galima pasidalinti savo donorystės pasiekimais, pakviesti prisijungti kitus bei palyginti savo ir savo draugų donoro statusą. Pagrindinės „Mano kraujas“ programėlės funkcijos: Registracija kraujo donorystei; Donoro apklausos anketos pildymas; Kraujo donorystės istorija; Kraujo kelias; Kvietimas tapti kraujo donoru; Donorystės statusai, lojalumas, TOP’ai; Kraujo davimo vietų žemėlapis; Naujienos ir specialūs pasiūlymai.

Kuo išskirtinis?

Naudojantis nemokama išmaniąja programėle „Mano kraujas”, neatlygintinu kraujo donoru galima tapti greičiau ir paprasčiau. Sukurtas patogus, į galutinį vartotoją orientuotas dizaino sprendimas, atitinka naujausius vartotojų sąsajos kūrimo standartus. Ši programėlė teikia trejopą naudą – kraujo donorams, VšĮ Nacionaliniam kraujo centrui ir valstybei. Donorams ji primins apie tai, kada ir kur galima duoti kraują ir informuos apie jų kraujo kelią, VšĮ Nacionaliniam kraujo centrui – padės papildyti kraujo donorų duomenų bazę ir kraujo atsargas, o valstybei – įgyvendinti įsipareigojimus Pasaulio sveikatos organizacijai iki 2020 m. pereiti prie šimtaprocentinės neatlygintinos kraujo donorystės.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.