Viešoji įstaiga Šiaulių reabilitacijos centras
Elektroninė paciento kortelė – paslaugų valdymas internetu
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.asesusveikas.lt

Kodėl ir kaip?

Sprendimas orentuotas į žmogų. Informaciniame amžiuje vis daugiau paslaugų yra pasiekiamos. Kiekvienas norintis asesusveikas.lt svetainėje gali registruotis pas FMR gydytoją. Ši galimybė mažina gyvąją eilę registratūroje. Taip pat pastebima, kad jeigu asmuo nors vieną kartą registravosi internetu, tai tampa savotiška sistema, jie tai daro ir antrą ir trečią kartą. Nuo pirmo apsilankymo pas gydytoją, pradedama pildyti asmens sveikatos istorija. Visus vizitus, paskirimus bei gydymo eigą asmuo gali stebėti bei sekti prisijungęs prie asesusveikas.lt sistemos. Taip pat suteikiama galimybė internetu sumokėti pinigus už mokamas paslaugas. Jeigu pasikeitė planai asmuo gali anuliuoti rezervuotus procedūrų lankumo laikus. Iškilus neaiškumams asmuo gali gauti on-line pagalba. QR kodo pagalba pateikiama informacija apie šiandiena laukiamas procedūras, nurodant procedūro pavadinimą, atlikimo laiką bei kabinetą.

Kuo išskirtinis?

Internetinė registracija pas gydytoją Vizitu peržiūra bei rezrvuotų apsilankymų pas gydytoja anuliavimas internetu. Informacija apie paskirtas procedūras Informacija apie dar neatliktas procedūras su galimybe jas anuliuoti. Informacija apie atliktas procedūras Informacija apie atliktus mokėjimus. Galimybė sumokėti internetu mokamas paslaugas. Informacija apie šiandiena laukiamas procedūras. Galimybė pirkti ir rezervuoti grožio ir fizinės gerovės paslaugas. Galimybė personalui stebėti atlikto darbo statistiką Ataskaitos įvairiai pjūviais


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.