Vytautas Baublys
DICOM Library
2020

Kur galima rasti sprendimą: https://www.dicomlibrary.com/

Kodėl ir kaip?

DICOM Library suteikia vartotojui galimybę lengvai išsiųsti, peržiūrėti ir bendrinti DICOM failus. Paslauga skirta gydytojams, radiologams, medicinos studentams ir kitiems medicinos specialistams, naudojantiems ir turintiems tyrimus DICOM formatu. Šios programos dėka vartotojas gali atlikti tam tikrus veiksmus su įkeltu vaizdu: priartinti, perkelti, pakeisti kontrastą, matuoti ir t. t. Be pavienių failų ar vaizdų siuntimo, galima siųsti ir visą tyrimų seriją, kuri turėtų būti suglaudinta ZIP formatu.

Kuo išskirtinis?

Visi DICOM failai yra automatiškai anonimizuojami prieš nusiuntimą į biblioteką, todėl jokia paciento ar gydytojo asmeninė informacija nebus publikuojama. Be to, galima naudotis anonimizuotomis DICOM Library nuorodomis diskutuojant įvairiuose forumuose ar norint parodyti tam tikrus tyrimus kolegoms, neatskleidžiant paciento asmeninių duomenų. Dar viena DICOM Library galimybė – vartotojai gali dalintis savo tyrimais, vaizdais populiariausiuose socialiniuose tinklalapiuose kaip Facebook, Twitter, kt. ar tiesiog juos persiųsti elektroniniu paštu. Tai palengvina komunikaciją tarp vartotojų, gydytojų, medicinos specialistų, padidina medicininių vaizdų ir antrosios nuomonės prieinamumą. COVID-19 kontekste, ši paslauga ir MedDream peržiūra suteikė plačias darbo iš namų galimybes gydytojams.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.