Acrux cyber services, UAB
Deep breath
2023

Kur galima rasti sprendimą: https://deepbreath.tech

Kodėl ir kaip?

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad visame pasaulyje kasmet apie 4 milijonai gydomų pacientų, kurie prijungti prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų, dėl netinkamai pritaikytų dirbtinio plaučių ventiliavimo metodų intensyvios terapijos skyriuose patiria plaučių pažeidimus arba komplikacijas (pneumonija, sepsis ar barotrauma). Dėl šių komplikacijų kasmet miršta apie 300 000 pacientų. Deep breath yra programinė įranga, kuri realiu laiku analizuoja paciento, prijungto prie dirbtinės plaučių ventiliacijos, kvėpavimo parametrus, ir naudojant dirbtinį intelektą ankstyvoje stadijoje identifikuoja galimas plaučių patologijas bei teikia rekomendacijas atsakingiems medikams kaip elgtis su pacientu esant atitinkamiems požymiams. Tai padeda pacientui greičiau pasveikti ir sumažina galimų komplikacijų bei mirčių riziką. Be to, šis sprendimas leidžia taikyti personalizuotą gydymą, taupo medikų laiką ir sumažina ligoninės išlaidas.

Kuo išskirtinis?

Šio sprendimo unikalumas yra galimybė realiu laiku analizuoti pacientų, prijungtų prie dirbtinės plaučių ventiliacijos, kvėpavimo parametrus, ankstyvoje stadijoje identifikuoti galimas plaučių patologijas ir teikti medicinos personalui rekomendacijas, kaip jų išvengti. Algoritmas apmokytas naudojant didžiausią pasaulyje tokio tipo duomenų rinkinį, todėl buvo pasiektas aukštas tikslumo lygis. Be to, šis sprendimas neapsiriboja vien tik kvėpavimo parametrais, bet ir atlieka automatizuotą kraujo dujų analizę bei kombinuoja analizės rezultatus. Šiuo metu pasaulyje analogų šiam sprendimui nėra.


Video nuoroda: https://youtube.com/playlist?list=PLuzTL31VJHfh0SoOU9UJZ7mnsbSV-UzTh&si=J3wIY20O2xMkDu1I

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.