UAB Ligence
CardioEchoAI
2020

Kur galima rasti sprendimą: https://www.ligence.io

Kodėl ir kaip?

CardioEchoAI - tai giliojo mokymo neuroninių tinklų (angl. Deep Learning Neural Networks) programinė įranga, padedanti gydytojams kardiologams greičiau ir tiksliau atlikti dvimatės transtorakalinės echokardiogradifijos tyrimus tiek stacionarizuotiems, tiek ambulatoriniams pacientams. CardioEchoAI veikimo principas yra replikuoti veiksmų seką, kurią įprastu atveju atlieka gydytojas kardiologas atlikdamas tyrimą. Įprastu atveju, jis arba ji, didžiąją dalį matavimų atlieka rankiniu būdu, spaudžiant ultragarso mašinos mygtukus. CardioEchoAI leidžia praleisti mygtukų spaudinėjimą, taigi gydytojas kardiologas sugaišta net iki 85% mažiau laiko tirdamas pacientą. Mūsų sprendimas pats automatiškai atpažįsta kokia širdies vaizdo projekcija yra pateikta, o įsijungus kitam algoritmui, pats atlieka visus reikalingus matavimus.

Kuo išskirtinis?

Šis sprendimas pasiekia net iki 95% tikslumą lyginant su patyrusiu gydytoju kardiologu. Toks aukštas tikslumas leidžia net ir mažiau patirties turintiems jauniesiems gydytojams atlikti tyrimą tokiu pačiu tiklsumu kaip ir vyresnieji jų kolegos. Pastarieji gali tikėtis greitesnės darbo eigos, nes mažiau laiko praleidžiama prie mechaninio ir nuobodaus mygtukų spaudinėjimo. Sprendimas taip pat patrauklus ir stambesniu požiūriu, nes žymiai pakeičia pačios ligoninės darbo tvarką - pacientai yra priimami greičiau ir jiems nebereikia laukti penkių savaičių eilėse tyrimui, o didesni pacientų srautai reiškia didesnes ligoninės pajamas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.