Dovydas Matuliauskas
Automatizuotas širdies ultragarsinės diagnostikos tyrimas
2019

Kur galima rasti sprendimą: https://www.ligence.io/

Kodėl ir kaip?

Širdies echoskopija (tyrimas, kuriame naudojamas ultragarsas) yra plačiai naudojamas tyrimas širdies patologijoms nustatyti. Tyrimas yra labai patrauklus, nes yra visiškai saugus ir nekenkiantis paciento sveikatai, nenaudoja jonizuojančiosios spinduliuotės. Tyrimu metu gydytojas (arba operatorius) turi rankiniu būdu atlikti labai daug protokoliniu matavimų, o tai užima daug laiko. Dėl tokio ilgo tyrimo laiko užtrunka paciento ištyrimas, susidaro ilgos eilės laukiančiųjų ligoninėse. Šis sprendimas automatizuoja beveik iki 85% viso tyrimo laiko, taigi jis atliekamas greičiau ir tiksliau. Gydytojams nebereikia vargti ir skubėti, o pacientai gali greičiau patekti pas gydytojus.

Kuo išskirtinis?

Sumažinti ligoninės kaštai. Palengvintas gydytojų darbas, gydytojai gali daugiau susitelkti į analitinį darbą, kuris yra daug svarbesnis kalbant apie pacientų sveikatą. Pacientų laukimo eilės sutrumpėja. Atliekama daugiau tyrimų per tą patį laiką. Geresnė pacientų priežiūra. Tyrimai atliekami tiksliau. Gydytojo patirtis nebėra lemiantis faktorius tyrimo tikslume.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.