VšĮ "Baltijos Antreprenerystės Aljansas"
WEBseminarai.lt – Tiesioginiai vaizdo seminarai ir renginiai
2013

Kur galima rasti sprendimą: WEBseminarai.lt

Kodėl ir kaip?

Mes sujungiame tuos, kurie turi ką pasakyti su tais, kurie nori išgirsti. Pristatome sparčiai Lietuvoje populiarėjantį projektą WEBseminarai.lt. Mes pateikiame plataus spektro vertingą turinį daugybei mūsų lankytojų. Šiuo metu yra patalpinta apie 110 valandų vaizdinio NEMOKAMO turinio. Vykdome tiesiogines vaizdo transliacijas internetu. Mūsų transliacijų sritis – seminarai, mokymai, renginiai, produktų ir paslaugų pristatymai. Ir svarbiausia – norint tai stebėti, žiūrovui užtenka tik pasirinkti jam patogiausią žiūrėjimo šioje planetoje vietą, turėti kompiuterį ir interneto ryšį. WEBseminarai.lt didelė šeima jungia lietuvius iš 30 skirtingų Pasaulio šalių. O mūsų naujienlaiškis pasiekia apie 20 000 žmonių. Tapk ir tu šeimos nariu! WEBseminarai.lt tikslas - padaryti lengvai prieinamus mokslus visiems, visada.

Kuo išskirtinis?

KUOM GEROS TIESIOGINĖS MOKYMŲ TRANSLIACIJOS INTERNETU? - TAUPOMOS IŠLAIDOS. Nereikia nuomoti salių, užsakyti kavos pertraukėlių ir apmokėti kuro sąnaudų. - TAUPOMAS LAIKAS. Žiūrovas gali stebėti mokymus nepalikęs savo darbo vietos ar namų. O pasibaigus transliacijai, vėl iš karto grįžti prie savo įprastos veiklos. - ŽIŪROVŲ DRĄSŪS KLAUSIMAI. Dažna žmonių problema - viešas kalbėjimas. Tad ne retai klausydamiesi lektoriaus bijome užduoti klausimą pilnoje salėje žmonių. Stebint tiesioginę transliaciją, kiekvienas žiūrovas gali užduoti klausimą lektoriui raštu, prie transliacijos lango esamame pokalbių kambaryje. Lektorius, pamatęs klausimą, atsako žodžiu. - LENGVA PASIKARTOTI. Yra žinoma, kad seminare įgytos žinios ir motyvacija jas taikyti vidutiniškai išlieka gyvybingos 2-3 savaites po mokymų. O ką daryti toliau? Kiekviena tiesioginė transliacija yra įrašoma, o jos įrašą galima vėl ir vėl peržiūrėti ir taip prisiminti mokymų informaciją. KUOM GERA WEBSEMINARAI.LT INTERNETO SVETAINĖ? - NEMOKAMAS TURINYS. Šiuo metu yra patalpinta apie 110 valandų vaizdinio nemokamo turinio. Ir kiekis vis auga! - VISO PASAULIO LIETUVIAMS. WEBseminarai.lt didelė šeima jungia lietuvius iš 30 skirtingų Pasaulio šalių. Nesvarbu kur yra žiūrovas, jam šios žinios lengvai pasiekiamos. - VISIEMS ĮRENGINIAMS. Seminarų įrašus ir transliacijas galima žiūrėti per įvairius įrenginius: kompiuterį, planšetę ar išmanųjį telefoną. Pasirinkite sau patogiausią!


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.