Sigita Liutkevičiūtė
Web seminarai
2015

Kur galima rasti sprendimą: www.webseminarai.lt

Kodėl ir kaip?

E-mokymai - efektyvus būdas leidžiantis mokytis per atstumą, taupantis laiką ir išlaidas. Webseminarai.lt mokymų programoje turime daugiau nei 40 lektorių, savo srities profesionalų, kurie yra pateikę tiek mokamos tiek nemokamos tikslinės medžiagos. Kaip tai veikia ? Vartotojui yra suteikiami individualūs prisijungimai prie mokymosi sistemos. Vartotojas gali mokytis individualiai, jiems paskirtu ar patogiu metu. Vartotojas gali įsivertinti ir būti įvertintas išspręsdamas peržiūrėto webseminaro testą Vartotojui yra suteikiamas išklausymo sertifikatas.

Kuo išskirtinis?

E-mokymus galima stebėti nuotoliniu būdu, įvairiose platformose (planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone.) Video medžiagą galima kartoti neribotą skaičių, o tai leidžia lengviau įsisavinti pateiktą medžiagą. Mes neribojame savo galimybių, bendradarbiaujame tiek su Lietuvos tiek su pasaulinio lygio lektoriais. Galime parengti pagal individualius poreikius webseminarus su pasirinkta tema ir rekomenduojamu lektoriumi.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.