MB "Nieko"
Vilniečio ID
2018

Kur galima rasti sprendimą: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vilniuspass

Kodėl ir kaip?

Papildytos realybės programėlė mobiliems įrenginiams, skirta supažindinti su svarbiausiais Vilniaus kultūros ir istorijos objektais. Naudojant geo lokaciją, žaidybos elementus ir papildytos realybės turinį. Informacijos pateikimui naudojami žaidybos elementai (pvz: užduotys, žaidimai, klausimynai, dalyvavimas istorijoje per vaidmenį, apdovanojimų sistema. Programėlė gali būti įdiegiama į Android ir IOS telefonus bei planšetinius kompiuterius. Programėlė pastoviai papildoma naujais objektais, užduotimis (turiniu). Atvėrus programėlęmMatomas Vilniaus žemėlapis su pažymėtais objektais Objektai gali būti filtruojami pagal temas. Naudojant geolokaciją, vartotojas mato savo buvimo vietą žemėlapyje ir lankytinus objektus. Žemėlapis ir vartotojo aplinka keičiasi priklausomai nuo vartotojo amžiaus grupės. Pvz. 10 metų vaikas matys vienas užduotis, o paauglys kitas. Pasirinkus objektą, atidaromas trumpas aprašymas, ,norint paleisti užduotis arba gauti papildomą informaciją, reikia atvykti fiziškai į nurodytą vietą. Kai esame reikiamoje teritorijoje, programėlė informuoja ir leidžia atidaryti užduotis. užduotys gali būti kelių tipų: a. Papildytos realybės animuotas žaidimas. b. Papildytos realybės informacija; c. Vaizdinė medžiaga (animuota grafika, nuotraukos, garsas) d. Klausimynas e. Interaktyvios užduotys

Kuo išskirtinis?

Tikslas - per įvairias užduotis, supažindinti moksleivius su Vilniaus istorija. programėlė gali būti naudojama mokytojų papildant pamokas, išvedant mosleivius į lauką, paįvairinant ekskursijas. Moksleiviai skatinami judėti, lankytis istorinėse Vilniaus vietose ir susipažinti su istorija per žaidimą.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.