Vilniaus Gedimino technikos universiteto biblioteka
VGTU bibliotekos elektroninė paslauga BUS
2015

Kur galima rasti sprendimą: bus.vgtu.lt/BUS/

Kodėl ir kaip?

BUS skirtas VGTU turimų informacinių išteklių populiarinimui, jų paieškos palengvinimui bei studijoms ir mokslui reikalingų išteklių poreikio nustatymui. Specialiai sukurtame tinklalapyje studentams pateikiami dėstytojų studijų programoms rekomenduojami aktyvuoti literatūros sąrašai. Interneto nuorodų pagalba informacinių išteklių saugojimo vietos tampa lengvai pasiekiamos, o vizualizuoti jų viršeliai bei turinių vaizdiniai leidžia iš anksto susipažinti su leidiniu virtualioje erdvėje. Taip pat, esant galimybei, dalį leidinio galima skaityti ir GoogleBooks. BUS, kaip pilotinis projektas, startavo 2008 m., pilnai funkcionuoti pradėjo 2013 m. sukūrus modulį, kai BUS vartotojas gali pats aktyviai siūlyti reikalingą informacinį išteklių, o ne tik naudotis dėstytojų rekomenduojamais ištekliais. BUS sėkmingai plėtojamas ir toliau. Daugiau informacijos rasite čia: http://bus.vgtu.lt/BUS/

Kuo išskirtinis?

BUS užtikrina lengvesnę studento integraciją į studijas, koncentruotai pateikia patikimus, dėstytojų ir profesionalių informacijos specialistų pastangomis atrinktus studijoms aktualius kokybiškus informacijos išteklius, kurie yra pritaikyti prie šiuolaikinių informacinių technologijų.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.