Tabula rasa projektas, MB
TÁBULA rása – skaitmeninio mokomojo turinio dalinimosi platforma edukatoriams
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://www.tabularasa.lt/

Kodėl ir kaip?

„TÁBULA rása“ yra inovatyvi, internete sutelkta Lietuvos mokytojų / edukatorių bendruomenė internete (hub'as), prie kurios prisijungę vartotojai gali dalintis, pirkti ir parduoti savo pačių sukurtus, lietuviškus mokymo priemonių failus kitiems pedagogams ar mokinių tėveliams. www.tabularasa.lt yra pirmoji Lietuvoje skaitmeninio mokomojo turinio dalinimosi platforma, kurios tikslas – padėti Lietuvos pedagogams dalintis kompetencijomis, o kartu - pasinaudoti proga ir monetizuoti šį papildomą pedagoginį darbą. TÁBULA rása - vos 12-os mėnesių socialinis startuolis, tačiau didžiuojamės per šiuos pilotinius metus pritraukę beveik 5000 registruotų vartotojų, kurie viso į platformą įkėlė jau 1420 skaitmeninių mokymo priemonių, o šios buvo parsisiųstos - net 52 000 kartų!

Kuo išskirtinis?

www.tabularasa.lt sukurta ir pritaikyta būtent mūsų Lietuvos mokytojams www.tabularasa.lt leidžia mūsų Lietuvos mokytojams papildomai užsidirbti www.tabularasa.lt mato Lietuvos mokytojų problemas ir siūlo joms konkrečius sprendimus


Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=9FEhU-6Rzgw

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.