Svetainesmokykloms.lt
Standartizuotos interneto svetainės švietimo įstaigoms
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://www.svetainesmokykloms.lt

Kodėl ir kaip?

KĄ MES SIŪLOME PROGRESĄ STABILUMĄ NUOSEKLUMĄ TĘSTINUMĄ SAUGUMĄ POKYTĮ GREITĮ TAUPUMĄ ŽINOJIMĄ ĮGYVENDINIMĄ REZULTĄ KĄ MES DAROME KVIEČIAME DISKUTUOTI STANDARTIZUOJAME ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ INTERNETO SVETAINES KURIAME IR VYSTOME PLATFORMĄ KURIAME LAIKĄ TAUPANČIUS ĮRANKIUS VYKDOME PREZENTACIJAS ŠVIETIMO ĮSTAIGOMS SIŪLOME POKYČIUS ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ TURINIUI ATLIEKAME TURINIO STANDARTIZAVIMUI REIKALINGUS TEKSTINIUS PAKEITIMUS PERKELIAME AKTUALŲ ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ INTERNETO SVETAINIŲ TURINĮ MOKOME TECHNINIŲ KOMUNIKACINIŲ DALYKŲ DAROME POKYTĮ KOKIO POKYČIO SIEKIAME Savivaldybei, institucijoms -------> Bendruomenei Kaip išeina -------> Kaip geriausia Vėliau -------> Dabar Lėtai -------> Greitai Nieko mums nereikia -------> Kalbėkimės Betvarkė -------> Tvarka Mūsų sprendimas yra kurti ir vystyti vieną švietimo įstaigoms dedikuotą interneto svetainės modelį, o jo pagrindu kurti savarankiškas interneto svetaines. Liaudiškai tariant mes siūlome patiems neišradinėti dviračio, užsiimti turiniu, o techninį sprendimą palikti profesionalams, kurie tuo gyvena. Mūsų sprendimas tobulinamas atsižvelgiant į aplinkybes. Pvz. Gavome signalų, kad problema su naujienų kūrimu, sukuriame įrankį, kurio pagalba galima straipsnį paduoti per pažingsninę formą, o administratoriui reikia tik patvirtinti. Pastebėjome, kad įstaigos turi labai daug dokumentų ir juos sudėtinga valdyti, sukūrėme dokumentų organizavimui skirtą įrankį. Pastebėjome, kad sudėtinga išlaikyti turinio kokybę - sukūrėme įrankį leidžianti žymėtis pastebėjimus ar užsistatyti priminimą. Mūsų sprendimas evoliucinuoja ir dėl įvairių institucijų paraginimų atkreipti dėmesį. Kas saugumą tikrina, kas primena ES direktyvą dėl pritaikomumo, kas tiesiog tikrina atitikimą dėl Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašui. Per dizainą, turinio architektūrą mes pastumem švietimo įstaigas kokybės linkme. Susiklosčius tinkamoms aplinkybėms galėtume tapti visos Lietuvos švietimo įstaigų naudojama platforma, o tai reiškia, kad galėtume būti durimis visokioms kitoms inovacijoms. Techniškai paruošti platformą reikia 55 s. ir keletos minučių adaptuoti spalvas. Toliau darbas yra tik su turiniu ir jo pokyčio organizavimu.

Kuo išskirtinis?

1. Tai yra paruoštas, patikrintas, veikiantis sprendimas. 2. Mes nenumetame sistemos - imkite ir darykite. Organizuojame visą pokyčio procesą: a) Perkeliame aktualųjį turinį b) Peržiūrime turinį, sufiksuojame pastebėjimus, trūkumus, parašome pasiūlymus c) Apmokome mokytojus ne tik turinio valdymo sistema naudotis, bet ir suprasti ką ir dėl ko daro, kaip ir ką galima padaryti greičiau, paparsčiau ir neprisidaryti sau nereikalingo darbo. 3. Nesvarbu, kada sudaryta sutartis, svetainių techninis palaikymas yra visiems. Per laiką visos mokyklos atnaujinamos iki paskutinės versijos ir gauna visas naudas, kurios ateina su ja. 4. Kainuojame max 1500 eur, priklausomai nuo mokyklos dydžio ir taikome labai lanksčią apmokėjimų politiką 6. Turint tikslią mūsų produkto specifikaciją, jį pagamintį kainuotų +-20 000 eur, kiek įvertinti dešimt metų įdirbį - nežinome. 7. Mūsų produktu naudojasi arti 100 švietimo įstaigų, tai matyt yra dėl ko.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.