Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, UAB "AppCamp"
Programėlė „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.lrt.lt/programeles

Kodėl ir kaip?

2012 metų rudenį, LRT TELEVIZIJA, pradėdama naują laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ sezoną, pristatė smagų ir išmanų netikėtumą – žaidimą žiūrovams namuose. „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ programėlėje yra du režimai. Kai laida nerodoma, galima treniruotis atsakinėjant į praėjusių sezonų klausimus, tai galima daryti bet kurioje vietoje ir be kuriuo metu, o mobilaus interneto srautas nėra naudojamas. Kai vyksta laidos transliacija, programėlės vartotojai gali pasijusti laidos dalyviais: telefone klausimai matomi tuo pačiu metu, kai jie rodomi televizorių ekranuose, ir į juos atsakyti galima greičiau už geriausius Lietuvos moksleivius. Kiekvieno turo taškai skaičiuojami, o laidos pabaigoje geriausi užregistruoti rezultatai parodomi televizoriaus ekrane ir jiems atsiranda galimybė laimėti rėmėjų įsteigtus prizus. Be žaidimo, programėlėje yra atgalinis laikmatis iki artimiausios laidos ir galimybė nusistatyti priminimus apie artėjančią transliaciją.

Kuo išskirtinis?

Išmaniųjų telefonų ir planšetinių prietaisų savininkai gali dalyvauti laidoje kartu su geriausiais Lietuvos moksleiviais. Programėlės pagalba galima realiuoju laiku atsakinėti į laidoje užduodamus klausimus bei palyginti save su kitais žaidėjais namuose. Tai šiuolaikiškas ir įdomus žinių skleidimo būdas, kuriuo skatinamas tobulėjimas, žingeidumas, konkurencingumas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.