Danske Bank
Pinigėnai
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.pinigenai.lt

Kodėl ir kaip?

Žaidimo užduotys padeda suprasti, iš kur gaunami pinigai, kokia jų vertė, kaip pasirinkti prioritetus ir taupyti. Žaidimas sudarytas iš dviejų dalių ir skirtas skirtingoms amžiaus grupėms - „Pinigėnai" 5–7 metų vaikus moko, kad taupyti yra svarbu ir naudinga, taip pat, kad pinigai neatsiranda iš niekur – juos reikia užsidirbti. 8–9 metų amžiaus vaikai skatinami priimti finansinius sprendimus, planuoti išlaidas, pasirinkti prioritetus ir taip išmintingai leisti pinigus.

Kuo išskirtinis?

Kartu su patyrusiais ekspertais sukurtas žaidimas ugdo vaikų finansinį raštingumą pasitelkiant linksmas ir nuotaikingas užduotis – obuolių rinkimą, sulčių spaudimą ir jų pardavinėjimą „Pinigėnų" gyventojams, keliavimą laiko mašina, pašto siuntinių rūšiavimą, apsipirkimą Agotos parduotuvėje ar šeimos biudžeto planavimą. „Pinigėnų" svetaine gali naudotis visi norintieji, be to, joje nėra jokios reklamos.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.