BBright
Personalizuoto mokymo(si) platforma – Elicėjus
2023

Kur galima rasti sprendimą: labas.elicejus.lt

Kodėl ir kaip?

Personalizuoto mokymosi platforma yra šiuolaikinė, dirbtiniu intelektu grįsta, ugdymo priemonė, kuria siekiama spręsti daugelį švietimo problemų ir uždavinių. Ši platforma yra pritaikyta individualiam mokymuisi, atsižvelgti į kiekvieno mokinio unikalius poreikius ir gebėjimus. Pagrindiniai šios platformos privalumai ir tai, kaip ji sprendžia švietimo problemas: 1. Individualus mokymasis. Tradicinėje klasėje mokytojas turi mokyti visus mokinius vienu metodu, nepaisant jų skirtingo mokymosi tempo ir gebėjimų. Platforma leidžia kiekvienam mokiniui mokytis savo tempu ir giliau suprasti jų žinių spragas. 2. Prisitaikymas prie mokinių poreikių. Ši platforma naudoja duomenų analizę ir dirba su algoritmais, kad identifikuotų kiekvieno mokinio stipriąsias ir silpnąsias žinių vietas. Tada ji pateikia pritaikytus mokymo turinio pasiūlymus, skirtus konkretaus mokinio poreikiams patenkinti bei likviduoti žinių spragas. 3. Patrauklus turinys. Norint išlaikyti mokinių dėmesį ir susidomėjimą, Elicėjus siūlo įvairius mokymo(si) objektus, tokius kaip vaizdo įrašai, interaktyvūs pratimai, simuliacijos ir kt. Tai padeda palaikyti mokinių motyvaciją mokytis ir gauti medžiagą pritaikytą jų poreikiams. 4. Pagalba mokytojui. Platforma taip pat suteikia mokytojams informacijos apie mokinių individualią pažangą ir poreikius. Tai padeda mokytojams daryti tikslines intervencijas klasės metu, taupo laiką ir atveria galimybes aktyvių mokymo metodų taikymui klasės metu. 5. Lankstumas. Mokiniai gali mokytis bet kuriuo laiku ir bet kurioje vietoje, nesvarbu, ar tai būtų mokykla, namai, kt. Tai suteikia didesnį lankstumą, ypač tiems mokiniams, kurie turi ypatingų poreikių, ar yra gyvenantys sunkioje socio-ekonominėje padėtyje. Visi šie aspektai prisideda prie didesnio mokymosi efektyvumo ir padeda spręsti švietimo problemas, susijusias su individualiu mokymusi, mokinių motyvacija ir mokytojų poreikiais.

Kuo išskirtinis?

Platforma Elicėjus kiekvienam mokiniui automatiškai sudaro asmeninį mokymosi kelią ir suteikia unikalią galimybę užglaistyti ankstesnėse klasėse susidariusias spragas. Interaktyvus, profesionalų sukurtas vaizdo ir užduočių turinys, paremtas realaus gyvenimo pavyzdžiais, bei žaidimifikacijos funkcijos suderinti taip, jog išlaikytų mokinių dėmesį ir motyvaciją. Platforma puikiai tinkama tiek mokymuisi klasėje, tiek savarankiškam mokymuisi. Mokytojui suteikiamos funkcijos ir statistika leidžia detaliai stebėti mokinio pažangą, suteikti tikslinę pagalbą bei iš tiesų personalizuoti ugdymą klasėje ir už jos ribų.


Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=STFFKrcaDeY

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.