Gyvenimo Universitetas Lt, VšĮ
Pedagogas.lt
2020

Kur galima rasti sprendimą: https://www.pedagogas.lt/

Kodėl ir kaip?

2011 m. buvo pradėta kurti nuotolinio mokymo(si) platforma, kurios pagrindu 2014 m. startavo Pedagogas.lt. Pedagogas.lt – vienintelė Lietuvoje specializuota nuotolinio mokymo(si) platforma, skirta pedagogų kvalifikacijai tobulinti. • Pedagogas.lt platforma naudojasi per 30.000 Lietuvos pedagogų iš 99% Lietuvos savivaldybių; • Bendradarbiaudami su 70+ lektorių, sukūrėme per 1.200 ak. val. nuotolinių mokymų; • Esame suorganizavę per 20 gyvų edukacinių renginių, kuriuose apsilankė per 4.500 dalyvių. Bendradarbiaudami su pedagogais, mokyklomis, švietimo centrais ir kitomis Lietuvos švietimo institucijomis, kuriame poreikiu grįstą turinį. Nuolat ieškome edukacinių ir techninių sprendimų, kurie leistų ne tik efektingai, bet, svarbiausia, efektyviai perteikti reikiamas žinias bei įgūdžius Lietuvos pedagogams nuotoliniu būdu. Be nuotolinių mokymų, patys ar kartu su partneriais organizuojame ir gyvus edukacinius renginius-konferencijas, tokias kaip Ugdymas ir psichologija, LearnED, Mokykla ir vadovas, Kita patirtis, Ikimokyklinis ugdymas ir kt. Šiuo metu platformoje galite rasti daugiau nei 150 nuotolinių mokymų, iš kurių daugiau nei 73 yra akredituoti, įvairiomis aktualiomis temomis (psichologinės, socialinės, vadybinės ir kt.). Nuo 2020 m. įsigaliojus LR įstatymų pakeitimams, orientuojamės į ilgalaikes programas, kurias sudarytų ne mažiau kaip 40 ak. val. Esame pelno nesiekianti viešoji įstaiga. Kadangi negauname valstybės ar kitokio finansavimo, mūsų veikla finansuojama gaunant atlygį iš mokyklų bei pačių mokytojų už įsigyjamas kvalifikacijos tobulinimo programas.

Kuo išskirtinis?

1. Pradėti mokytis galima iš karto dabar ar bet kuriuo Jums patogiu metu (nereikia laukti programos pradžios, nes daugelis programų jau parengtos ir patalpintos sistemoje). 2. Naudotis mokymais yra lengva, nenuobodu ir efektyvu. Mokymus sudaro video įrašas, sinchronizuotos skaidrės, užduotys ir kita papildoma medžiaga, o mokymus veda patyrę lektoriai. 3. Sutaupoma iki 90% kvalifikacijos tobulinimui ir 100% kelionėms skirtų mokinio krepšelio lėšų, kurias galima panaudoti kitoms mokinių ir pedagogų reikmėms. 4. Koncentruotai pateikti mokymai taupo besimokančiųjų laiką. 5. Išrašomi kvalifikacijos tobulinimo PAŽYMĖJIMAI.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.