UAB Lingua intellegens
OXSICO text similarity checker
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://www.oxsico.com

Kodėl ir kaip?

OXSICO - teksto sutapčių tikrinimo sistema padeda užkardyti plagiato atvejus universitetuose, mokyklose ar kitos mokslo institucijose bei padeda užtikrinti akademinės etikos procesus. Mūsų produktas suteikia pasitikėjimo, kad skelbiamas ir platinamas turinys atitinka ir nepažeidžia kitų autorių autorines teises. OXSICO sistemoje galime ne tik tikrinti savo turinį bet ir reguliariai peržiūrėti ar asmens sukurtas turinys, autorinės mintys, straipsniai yra kitų naudojamos teisėtai.

Kuo išskirtinis?

Plačiausias kalbų palaikymas Mūsų algoritmas atpažįsta ir informaciją indeksuoja 129 labiausiai paplitusiomis kalbomis. Puikiai veikia su įvairiomis rašymo sistemomis, įskaitant: graikų, lotynų, arabų, kirilica, gruzinų, rašmenys – įskaitant kinų, japonų, korėjiečių, vietnamiečių, hebrajų ir kt. Papildomi rodikliai Be pagrindinio teksto sutapties rodiklio, mes analizuojame ir identifikuojame: Perfrazavimą Teisingas citatas Netinkamas citatas Problemas (bandymai apgauti sistemą) Mokslinių straipsnių duomenų bazė Oxsico sistema jums suteiks galimybę ieškoti sutapčių su 80 milijonų mokslinių straipsnių turinčių DOI identifikatorių bei viešu internetiniu turiniu (daugiau nei 60 milijardų unikalių straipsnių). Greičiausias sutapčių analizavimo laikas Vidutinis vieno puslapio tikrinimo laikas OXSICO sistemoje yra 7-ios sekundės. Dokumento vidutinis analizavimo laikas 9 min. Formatai Šiuo metu OXSICO geba analizuoti šiuos failų tipus: .txt, .pdf, .rtf, .doc, .docx, .odt, .ods, .odp, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, jpg. Google Docs files, ZIP, TAR ir kt.


Video nuoroda: https://vimeo.com/311699704

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.