OXSICO
OXSICO AI
2023

Kur galima rasti sprendimą: ai.oxsico.com

Kodėl ir kaip?

Labai tikėtina, kad per pastarąją savaitę perskaitėte tekstą, kurį parašė dirbtinis intelektas (DI), ir apie tai net nesusimąstėte. 2022-ųjų pabaigoje pasirodęs „ChatGPT“ inicijavo tikrą rašytinio turinio kūrimo revoliuciją, kuri skatina permąstyti iki šiol egzistavusį santykį su skaitomais tekstais. Čia ne tik švietimas bet ir žmogaus kritinis mąstymas turi daryti pratimus. Dabar laikais, kai DI algoritmas gali sukurti argumentuotą ir įtikinamą straipsnį, el. laišką ar skelbimą iškyla svarbi problema: kaip atskirti, ar tekstą parašė žmogus, ar mašina? Su šiuo iššūkiu tvarkomasi skirtingais būdais, o vienas iš patikimiausių – DI kurto teksto atpažinimo sistemos, pateikiančios procentiškai išreikštą tikimybę, jog tekstas buvo sukurtas ne žmogaus. Nors anglų kalba tokių įrankiu apstu – OXSICO pristatytas sprendimas lietuvių kalba yra pirmas toks šalyje. Sprendimas leidžia: tikrinti informacija asmeniškai, kurią gauname el. paštu skaitome naujienose; padeda identifikuoti, kiek dokumente, rašto darbe yra rašto darbe yra autoriaus įdirbio, koks darbo originalumas.

Kuo išskirtinis?

Tai pirmasis ir vienintelis sprendimas, skirtas atpažinti DI kurtą tekstą lietuvių kalba. Šiuo metu nėra kito sprendimo gebančio atpažinti Lietuvių kalbą DI kurtą turinį. Šiuo metu modelis pritaikomas dar devynioms kalboms ir iki metų pabaigos planuojame pritaikyti mūsų DI atpažinimo įrankį iš viso 20 kalbų.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.