VšĮ "ELEKTRONINIO ŠVIETIMO STUDIJA"
Nemokama virtuali vaizdo pamokų biblioteka
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.vaizdopamokos.lt

Kodėl ir kaip?

Virtuali biblioteka - www.vaizdopamokos.lt yra papildomas mokymosi būdas ineternete. Interaktyvią biblioteką sudaro savanorių lietuvos mokytojų vaizdo įrašai, kuriuose dėstoma vidurinė mokyklos pamokų medžiaga. Išnaudojant informacines technologijas bei kartu išplečiant virtualios erdvės suvokimą, ne vien kaip pramogų šaltinio, bet kaip apie pilnaverčio ir naudingo šviečiamojo įrankio, siekiama kūrybiškai pateikti šviečiamąjį turinį ir priemones, sujungiant jas į aktyvios veiklos platformą. Virtualią platforma sudaro: formalaus ir neformalaus turinio vaizdo pamokų biblioteka. Vaizdo pamokos bus skirstomos į koncentrus pagal vidurinių mokyklų ugdymo programą. Taip mokiniai lengvai orientuosis virtualioje bibliotekoje. Virtualios pamokos suteikia galimybę mokiniams individualizuoti mokymosi procesus, pakartotinai išklausyti informaciją. Dėl lanksčios internetinės prieigos tėvai ir suinteresuoti asmenys taip gali kontroliuoti mokymo turinį ir prisidėti prie jo tobulinimo pastabomis, komentarais, pasiūlymais. Vaizdo pamokos taip pat skatina pedagogus aktyviai domėtis mokslo naujovėmis, kelti profesinę kvalifikaciją. Per metus, savanoriai mokytojai jau sukūrė per 100 vaizdo pamokų, kurios sulaukė virš 190 tūkstančių peržiūrų, kas patvirtina projekto tikslingumą.

Kuo išskirtinis?

· Interneto svetainėje talpinamos vaizdo pamokos, yra prieinamos visuose Lietuvos regionuose ir bet kuriuo paros metu. Taip sudaroma galimybė ir užsienyje esančių Lietuvių vaikams mokytis savo gimtąja kalba, palaikyti glaudesnį ryšį su savo tėvyne. Atrasti joje naujas galimybes. Vaizdo pamokų tiekimas visam pasauliui, 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę. · Suteikiama prieiga provincijų moksleiviams prie moderniausių informacijos šaltinių ir aukščiausios kvalifikacijos pedagogų. (prieiga prie interneto yra daugumos mokyklų bibliotekose). · Mokinys turi galimybę pažiūrėti pamoką, jei sirgo ar dėl kitos priežasties praleido pamoką, taip jam jam suteikiama galimybė užpildyti mokymosi spragas, o pedagogui - nereikia papildomai aiškinti praleistą temą. · Sukuriamas individualizuotas mokymasis savo tempu. · Visiem prieinama projekto informacija užtikrins sklandų jos naudojimą ir sklaidą.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.